Polski
Gamereactor
wiadomości
Destiny 2: Lightfall

Aktualizacja Destiny 2 "W stronę światła" przywraca ukochane misje z egzotycznymi broniami

Powracają Whisper of the Worm i Zero Hour, a wraz z nimi debiutuje pakiet map PvP.

HQ

Wczoraj wieczorem odbył się ostatni z trzech streamów deweloperskich Bungie Destiny 2: Into the Light, podczas których twórca Destiny ujawnił kilka ostatnich dodatkowych dodatków do zawartości, które zaplanował w darmowej aktualizacji gry, która pojawi się w przyszłym tygodniu.

Wraz z dodaniem trybu przypominającego hordę, różnych powracających broni szczytowych i nowych elementów kosmetycznych, Bungie ujawniło, że powrócą uwielbiane zadania związane z broniami Exotic.

Gracze będą mogli ponownie przebiec przez Whisper of the Worm, a także Zero Hour, a wszystko po to, aby zdobyć tytułowy karabin snajperski Exotic Heavy i karabin pulsacyjny Exotic Kinetic Outbreak Perfected. Obie te misje zostały dostosowane do aktualnego poziomu mocy Guardians, zawierają dodatkowe skrzynie i sekrety do polowania, a także będą zawierały nieco innych bossów lub starć bojowych. Whisper pojawi się, gdy Into the Light zadebiutuje 9 kwietnia, podczas gdy Zero Hour pojawi się w maju.

Mówiąc o maju, wtedy pojawi się również nowe PvP Map Pack. Pojawią się trzy nowe mapy do sprawdzenia, w tym Eventide Labs Europy, Cirrus Plaza Neomuny i Pyramid Ship Essence. Nowe mapy będzie można sprawdzić na specjalnej nowej playliście.

Poza tym Bungie zauważyło, że Into the Light wprowadzi sposoby na dostosowanie wyglądu i imienia postaci, a nawet zapewni kilka innych interesujących funkcji, takich jak możliwość pominięcia kampanii New Light, a nawet rozegrania trybu rękawicy z bossem rajdowym od 30 kwietnia. Więcej informacji na temat tego ostatniego trybu podamy w nadchodzących tygodniach.

Destiny 2: Lightfall

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości