Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Alogic LIFT 4-in-1

Ładuj telefon, zegarek i dwa inne gadżety jednocześnie za pomocą tego samego powerbanku.

Mówiłem to już wiele razy i powiem to jeszcze raz; Ogromną radość sprawia oglądanie różnego rodzaju gadżetów, które normalnie trzeba by nosić osobno, połączonych w jeden gadżet, dzięki czemu użytkowanie i transport są bardziej kompaktowe i wygodne.

Alogic to eksperci w tej dziedzinie, którzy niedawno przyjrzeli się bliżej tradycyjnemu powerbankowi i rozszerzyli sposób, w jaki może ładować Twoje gadżety Apple.

Nazywa się "Lift 4 w 1", a nazwa mówi nam naprawdę wiele. Ponieważ w rzeczywistości jest miejsce na jednoczesne ładowanie iPhone'a, Apple Watch i dwóch innych urządzeń za pośrednictwem dołączonych portów.

Alogic LIFT 4-in-1

Na pierwszy rzut oka jest solidnie skonstruowany, nie ma co do tego wątpliwości, a z przodu znajduje się kultowy już kształt MagSafe, który dość wyraźnie wskazuje, że uderzasz nim z tyłu iPhone'a i rozpoczynasz przez niego magnetyczne ładowanie bezprzewodowe. Sam mam iPhone'a 15 Pro, a tutaj trochę się podnosi i nie do końca wyrównuje się z dolną częścią telefonu, co jest co najmniej irytujące, ale dzięki małej, solidnej podpórce z tyłu można faktycznie ustawić telefon na Lift 4 w 1, jakby to była rodzaj ładowarki nocnej. W tym samym czasie możesz również bezproblemowo używać StandBy Mode.

To jest reklama:

Podpórka z tyłu skrywa jednak tajemnicę. Środek można rozłożyć dalej do małej półki Apple Watch, dzięki czemu można również elegancko naładować zegarek. Ponadto dostępny jest port USB-C, który może dostarczyć 18 W przewodowo i port USB-A, który może zrobić to samo. Tutaj Alogic postawił przede wszystkim na szeroką funkcjonalność, co może mieć sens, ale osobiście mam już tak dość USB-A, że taki port to w zasadzie tylko strata miejsca.

Zarówno ładowarka MagSafe, jak i ładowarka Apple Watch korzystają z protokołu Fast Charge, więc nie ma poświęcenia pod względem szybkości, używając jej zamiast zwykłej ładowarki. Co więcej, pojemność wynosi aż 10 000 mAh, co jest bezużyteczne dla MacBooka Pro, ale może bez problemu naładować iPhone'a 15 Pro Max dwa razy. Dodatkowo waży tylko 120 gramów, co jest naprawdę imponujące.

Alogic LIFT 4-in-1

Nie wszystko jest jednak usłane różami. Wnęka na Apple Watch jest dość mała, a mała półka nie jest całkiem pozioma, co jest trochę niewygodne. Co więcej, z tego co widzę, nie ma "przejścia", co oznacza, że Lift 4 w 1 nie jest w stanie utrzymać poziomu energii i jednocześnie ładować urządzeń, jeśli jest podłączony. Byłoby oczywiste, że Lift 4 w 1 będzie zarówno stałą ładowarką na stoliku nocnym w domu, jak i zawsze mieć w pełni załadowany power bank, ale niestety.

To jest reklama:

Ale ogólnie rzecz biorąc, ze względu na stosunkowo dużą pojemność i niską wagę, zwykle zabieram go ze sobą, gdziekolwiek się udaję, a Lift 4 w 1 tylko utwierdza Alogic w tym, że Alogic jest na bieżąco i wie, co robi.

08 Gamereactor Polska
8 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości