Polski
Gamereactor
wiadomości
Animal Well

Animal Well włamuje się na listę 5 najlepiej sprzedających się produktów Steam

Tytuł Billy'ego Basso i pierwsze wydanie Bigmode pojawiły się niecałe 24 godziny temu na wszystkich platformach.

HQ

Być może dla wielu umknęło to uwadze, ale Animal Well jest teraz dostępne na PlayStation 5, Steam i Nintendo Switch. To pikselowa metroidvania, w której musimy zbadać głębię studni, w której dziwne zwierzęta i miejsca skrywają niezliczoną ilość tajemnic. Będziemy musieli przedzierać się przez tę ciemną jaskinię, korzystając z dość nietypowego arsenału przedmiotów i rozwiązywać zagadki poprzez obserwację i eksplorację otoczenia.

Pierwszy tytuł wydany przez Bigmode (wydawcę prowadzonego przez twórcę treści Video Game Dunkey) i opracowany solo przez Billy'ego Basso spotkał się z dość dobrym przyjęciem, co pokazują statystyki SteamDB. Tytuł jest obecnie trzecią najpopularniejszą premierą na platformie Valve, piątą najlepiej sprzedającą się grą w tej chwili, ma ponad 97% pozytywnych recenzji i szczytową liczbę graczy (mniej niż 24 godziny po premierze) wynoszącą 6 417 graczy. I to tylko na PC, ponieważ gra jest również zawarta w PS Plus i dostępna w Nintendo Switch eShop.

Czołowe postacie medialne, takie jak Jason Schreier i Stephen Totilo, już chwalą go jako jeden z najbardziej wpływowych filmów niezależnych roku.

Wyruszyliśmy już na eksplorację studni w Animal Well i już wkrótce będziecie mogli przeczytać naszą recenzję tej nowej niezależnej sensacji.

HQ
Animal Well
Animal WellAnimal WellAnimal Well

Powiązane teksty

Animal Well Score

Animal Well

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Jeden człowiek może zrobić w gatunku indie więcej, niż pozwala nam w to uwierzyć nasza najśmielsza wyobraźnia. Petter uległ urokowi Animal Well...Wczytywanie następnej zawartości