Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Anker Soundcore Motion X600

Najnowszy głośnik Anker ma to wszystko. A z drugiej strony, nie do końca.

Anker ma dość wszechstronne portfolio, dam im to, i chociaż możesz myśleć przede wszystkim o wszystkich formach ładowania, w rzeczywistości od dłuższego czasu prowadzą swoją markę Soundcore i wypuścili za jej pośrednictwem wiele solidnych produktów.

Najnowszym dodatkiem jest Soundcore Motion X600, stosunkowo mały głośnik, który naprawdę zapewnia wciągający dźwięk i jest w dużej mierze pozbawiony jakichkolwiek prawdziwych kompromisów - z wyjątkiem jednego, raczej centralnego.

To przede wszystkim całkiem miłe. Jest niesamowicie subiektywny, ale jest solidnie wykonany i stosunkowo subtelny w swojej konstrukcji, a aluminiowy uchwyt do przenoszenia jest super miłym dodatkiem, który zapewnia płynny transport. Małe przyciski podświetlane diodami LED na samym urządzeniu nie są dotykowe, dziękuję bardzo, ale rzeczywiste dotykowe przyciski pokryte gumową warstwą. Oznacza to, że potrzeba siły woli, aby je nacisnąć, ale jednocześnie działają w każdych warunkach pogodowych. I tak, możesz używać Soundcore Motion X600 przy każdej pogodzie, ponieważ ma certyfikat IPX7, dzięki czemu może wytrzymać chlapanie i zachlapanie pobliskiego basenu lub umieszczenie bezpośrednio w wodzie.

Anker Soundcore Motion X600

Wewnątrz Soundcore Motion X600 znajduje się pięć przetworników, każdy z własnym wzmacniaczem. Wszystko to gra w stereo, w sumie 50 W, co jest całkiem sporym wynikiem, biorąc pod uwagę stosunkowo niewielką obudowę. Naprawdę imponujące jest to, że Anker pracował nad tym, aby głośnik obsługiwał LDAC i SBC przez Bluetooth 5.3 - kodeki, które mają prawie cztery razy więcej kilobitów niż standardowy sygnał Bluetooth Spotify i coś, co powinno być zauważalne nawet dla najbardziej przypadkowego słuchacza. Chodzi o to, że Anker przemawia bardziej bezpośrednio do bardziej zapalonych użytkowników, którzy chcą dobrego dźwięku, nawet w ograniczonej obudowie, nawet w podróży, a to wydaje się całkiem sprytne, gdy rynek przeciwieństw jest tak zapchany.

To jest reklama:

Brzmi to co najmniej nieźle. Brzmi naprawdę dobrze. Dźwięk jest wyraźny, głęboki i szeroki, i chociaż brakuje mu ciepłej sygnatury produktów Marshall, jest autentyczność, którą trudno znaleźć, zwłaszcza w tym samym przedziale cenowym. Tak, za nieco ponad 120 funtów jest to całkiem dobry stosunek jakości do ceny, zwłaszcza w porównaniu z Sonos Roam, który kosztuje 180 funtów i daje o wiele mniej, choćby pod względem rzeczywistych wrażeń dźwiękowych.

Anker Soundcore Motion X600

Wodoodporność, doskonały dźwięk, solidna jakość wykonania, świetna cena - gdzie jest haczyk? Cóż, chodzi o żywotność baterii, ponieważ pomimo wagi prawie dwóch kilogramów, znalazło się miejsce tylko na baterię, która może zapewnić około 12 godzin odtwarzania. To po prostu za mało, a konkurencyjne produkty np. JBL oferują dwa razy więcej, a nawet więcej. Nie jest też zbyt intuicyjny, jeśli chodzi o całą koncepcję noszenia głośnika ze sobą, ponieważ jeśli wyjmiesz go wczesnym popołudniem w długi letni dzień, będzie martwy przed końcem wieczoru.

To powiedziawszy, istnieje jakość, dźwięk i zręczność, które trudno wskazać palcem, a dzięki dołączonej aplikacji Soundcore masz niesamowitą kontrolę nad tym, jak dźwięk jest złożony. To znakomity produkt i gdyby można było podwoić żywotność baterii, być może poprzez zwiększenie wagi, mielibyśmy coś wyjątkowego.

To jest reklama:
HQ
08 Gamereactor Polska
8 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości