Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Persona 3 Reload

Atlus omyłkowo przecieka Persona 3: Reload na swoim koncie na Instagramie

Wciąż pozostaje nam tajemnica P5T i może coś o Personie 6.

HQ

Kiedy mówiliśmy, że ogłoszenie remake'u Persony 3 jest bliskie, nie sądziliśmy, że nastąpi to dzisiaj. Sam Atlus omyłkowo opublikował zwiastun Persona 3: Reload na swoim koncie na Instagramie. I chociaż szybko go usunęli, wideo już rozprzestrzenia się jak pożar w Internecie, zyskując popularność jako popularny temat na Twitterze.

Zwiastun pierwotnie miał zostać wydany na Xbox Showcase 11th, jak możemy powiedzieć z końca zwiastuna, który stwierdza, że zostanie wydany na PC, konsole Xbox i Game Pass od pierwszego dnia.

Chociaż wydaje się, że zrujnowało to niespodziankę, nadal musimy dowiedzieć się, czy Microsoft utrzymuje również ogłoszenie tego niezapowiedzianego spin-offu Persony 5 znanego jako P5T, a także, czy to oni dadzą nam oficjalne wiadomości lub zapowiedzi dotyczące rozwoju Persony 6.

Persona 3 Reload ukaże się na początku 2024 roku.

Persona 3 Reload

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości