Polski
Gamereactor
wiadomości
Banishers: Ghosts of New Eden

Banishers: Ghosts of New Eden zostaje opóźniony do lutego

Nie przytaknij w końcu zdałem sobie sprawę, że nie jest mądrze konkurować z Marvel's Spider-Man 2, Super Mario Bros. Wonder, Alan Wake 2, Call of Duty: Modern Warfare III, Super Mario RPG.

HQ

Remedy było jednym z pierwszych studiów, które otwarcie powiedziało, że nie chce konkurować z innymi długo oczekiwanymi grami, gdy opóźniło Alan Wake 2. Za fińskim studiem szybko poszły szczere dusze z Pieces Interactive, które przesunęły Alone in the Dark na 2024 rok. Teraz nadszedł czas na trzecią grę.

Don't Nod i Focus Entertainment ogłosiły, że Banishers: Ghosts of New Eden został przesunięty z 7 listopada 2023 roku na 13 lutego 2024 roku. Twierdzą, że gra jest w zasadzie skończona, ale nie byłaby w stanie świecić tak jasno, gdyby została wydana mniej więcej w tym samym czasie, co Marvel's Spider-Man 2, Super Mario Bros. Wonder, Alan Wake 2, Call of Duty: Modern Warfare III, Super Mario RPG i wszystko inne pojawi się na przełomie października i listopada.

Ciekawa decyzja, gdy minęły zaledwie dwa miesiące od otrzymania pierwotnej daty, a większość dat, które otrzymaliśmy od tego czasu, pochodzi z Nintendo, a Banishers: Ghosts of New Eden nawet nie pojawi się na Switchu. Mimo to większość z nas nie ma nieograniczonej ilości pieniędzy, więc jest to bardzo zrozumiała decyzja... dopóki nie zdasz sobie sprawy, że luty w momencie pisania tego tekstu ma mieć Suicide Squad: Kill the Justice League, Helldivers II, Persona 3 Reload i Final Fantasy VII: Rebirth...

Czy uważasz, że to opóźnienie pomoże Banishers: Ghosts of New Eden?

Banishers: Ghosts of New Eden

Powiązane teksty

0
Banishers: Ghosts of New Eden Score

Banishers: Ghosts of New Eden

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najnowsze dzieło Don't Nod pokazuje, że francuska firma po raz kolejny pręży swoje umiejętności narracyjne w przygodzie, która wydaje się bardzo podobna do God of War.Wczytywanie następnej zawartości