Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Beats Solo 4: Czy jabłko spada daleko od drzewa?

W środku iPada Apple wprowadza na rynek nowe słuchawki Beats o doskonałej jakości dźwięku i żywotności baterii. Ale czy są warte swojej ceny?

Jestem jednym z tych, którzy spędzają więcej czasu ze słuchawkami na uszach niż bez nich. W moim przypadku wszystko zaczęło się dzięki Beats Fit Pro. Były prezentem i za pierwszym razem, gdy je przymierzyłem, nie wydawały się warte zamieszania. Jednak krok po kroku przejęli mnie i nie minęło dużo czasu, zanim stali się czymś niezbędnym.

Wyobraź sobie, że rano łapiesz autobus do pracy. Pada deszcz, a autobus jest wypełniony po brzegi. Panuje nieustanny gwar. Wyciągasz więc swoje bity, włączasz swoją ulubioną piosenkę i w jednej chwili jesteś w innym świecie. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby uzyskać aktywną redukcję szumów (na wypadek, gdyby ją mają), coś, co byłoby niemożliwe lub nie tak dobre w przypadku wielu innych słuchawek. Teraz przemieszczanie się od przystanku do przystanku staje się czymś przyjemnym, a przynajmniej znośnym.

Beats Solo 4

Może to zabrzmieć naciągane i możesz pomyśleć, że coś tak trywialnego jak muzyka, której słuchasz rano i jak jej słuchasz, nie może wpłynąć na Twój dzień. Ale muszę wam powiedzieć, że tak jest, a przynajmniej tak mi się wydaje. Wierzę, że te drobne szczegóły robią różnicę. I powiem wam, że Beats to przede wszystkim te drobne szczegóły. Niektóre z ich słuchawek to: Beats Solo 3, Beats Flex, Powerbeats Pro, Beats Studio Buds i ich ulepszona wersja (Beats Studio Buds +), Beats Fit Pro, Beats Studio 3 i Beats Studio Pro.

Tak więc oto jesteśmy dzisiaj, z najnowszym dodatkiem do rodziny Beats: Beats Solo 4, który trafił na półki sklepowe zaledwie kilka dni temu, 2 maja, w cenie 199,95 GBP / 229,95 EUR. Oprócz... Co odróżnia te Beaty od poprzednich? Czy warto?

To jest reklama:
Beats Solo 4

Beats Solo 4 tchnął nowe życie w jeden z najbardziej kultowych modeli Beats, wprowadzając znaczące ulepszenia w różnych aspektach, zachowując jednocześnie jego klasyczną esencję. Gdybym miał podkreślić dwie rzeczy dotyczące Beats Solo 4, byłyby to dźwięk i żywotność baterii. Dzięki specjalnie zaprojektowanym 40-milimetrowym przetwornikom słuchawki te minimalizują opóźnienia i zniekształcenia, zapewniając wyraźną i czystą jakość dźwięku. Dodatkowo dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy zapewnia wciągające wrażenia słuchowe, dzięki czemu czujesz się otoczony muzyką. To prawie tak, jakbyś miał wokół siebie 64 głośniki w tym samym czasie! Żywotność baterii jest imponująca, wytrzymuje do 50 godzin, a szybkie ładowanie Fast Fuel zapewnia dodatkowe 5 godzin przy zaledwie 10 minutach ładowania. A najlepsza część? Nadal są wyposażone w gniazdo 3,5 mm, dzięki czemu możesz cieszyć się bezstratnym dźwiękiem nawet po wyczerpaniu baterii.

Kody Beats Solo 4 są kompatybilne zarówno z urządzeniami Apple, jak i Android, pomimo ich marki macierzystej. Łączność Bluetooth 5.3 klasy 1 zapewnia stabilne, wysokiej jakości połączenie, a integracja z aplikacją Znajdź i parowanie jednym dotknięciem sprawiają, że nadają się do codziennego użytku.

Projekt Beats Solo 4 jest wycięty z tego samego materiału, co jego poprzednicy, z odrobiną nowoczesności. Nowe poduszki nauszne UltraPlush i elastyczny pałąk zapewniają wyjątkowy komfort, pozwalając na długie sesje użytkowania. Dodatkowo stalowe zawiasy pozwalają na łatwe składanie i są wyposażone w walizkę podróżną dla dodatkowej przenośności. Obecnie są dostępne w kolorze czarnym, niebieskim i różowym, jak widać na zdjęciach, chociaż z czasem prawdopodobnie zostanie dodanych więcej kolorów.

To jest reklama:
Beats Solo 4

I tu pojawia się minus: na wypadek, gdyby go mieli. Beats Solo 4 nie mają aktywnej redukcji szumów, podobnie jak ich poprzednicy, Solo 3, co może być wadą w bardzo hałaśliwym otoczeniu. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które przyzwyczaiły się do innych modeli Beats z funkcją ANC, może to stanowić problem. I możesz pomyśleć, że biorąc pod uwagę cenę detaliczną, powinni ją uwzględnić, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Beats. Ponieważ jednak dobrze przylegają do uszu, zapewniają pasywną redukcję szumów, ale nie oczekuj takiego samego poziomu, jak inne modele, które mają tę funkcję, takie jak Beats Studio Pro. Dodatkowo, ze względu na to dokładne dopasowanie, użytkownicy o większych rozmiarach głowy mogą uznać, że wywierają zbyt duży nacisk.

To wszystko, co musisz wiedzieć: postrzegam Beats Solo 4 jako powiew świeżego powietrza dla klasyka, z zauważalną poprawą dźwięku i żywotności baterii. Jeśli jesteś osobą, która nie ma nic przeciwko rezygnacji z redukcji szumów i planuje używać słuchawek w cichszym otoczeniu, takim jak w domu lub w spokojnych warunkach zewnętrznych, mogą być doskonałym wyborem dzięki dobrej jakości dźwięku i trwałości baterii. Jeśli jednak jesteś jedną z tych osób, które, tak jak ja, wolą poświęcić trochę czasu pracy baterii na rzecz aktywnej redukcji szumów, aby uniknąć sytuacji takich jak poranny zgiełk autobusowy, być może lepiej zbadać inne opcje lub marki.

07 Gamereactor Polska
7 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości