Polski
Gamereactor
wiadomości
Frasier

Bebe powraca, by nękać Frasier w drugim sezonie

Kolejna gwiazda ma powtórzyć swoją rolę w powracającym sitcomie.

HQ

Powrót Frasier w jego własnej nowej serii w zeszłym roku był wielkim hitem, chociaż uważamy, że wszyscy byli trochę rozczarowani, że brat Frasier Niles (David Hyde Pierce) się nie pojawił.

Nie wiadomo jeszcze, czy będziemy mieli więcej szczęścia w drugim sezonie, ale przynajmniej jest jasne, że agentka Frasier Bebe Glazer (Harriet Sansom Harris) pojawi się gościnnie. Wiemy również, że Dan Butler (Bulldog Briscoe) i Edward Hibbert (Gil Chesterton) również są gotowi do występu.

Bebe za każdym razem, gdy się pojawiała, oferowała skoncentrowane szaleństwo i nie ukrywała, że chciała być kimś więcej niż agentką Frasier. Podejrzewamy, że tym razem będą podobne uczucia, być może skierowane do syna Frasier, Fredericka, ponieważ jest ona "znana ze swojego dramatycznego talentu i skandalicznych makiawelicznych manewrów. Bebe nie cofnie się przed niczym, aby dostać to, czego chce".

Pojawi się również córka Bebe, która została tylko wspomniana w oryginalnej serii, ale nigdy nie została przedstawiona.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie rozpocznie się drugi sezon, ale produkcja rozpoczęła się w zeszłym miesiącu, więc przy odrobinie szczęścia nastąpi to jeszcze w tym roku.

Frasier

Dzięki, Variety.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości