Polski
Gamereactor
lifestyle
Fallout (Amazon)

Bethesda ujawnia nową replikę-Boya inspirowaną serialem telewizyjnym Fallout

Zdobądź swojego własnego-Boya za 200 $.

HQ

Bethesda stworzyła w przeszłości replikę-Boya, ale nie była ona aż tak świetna. Jasne, dostałeś go za niższą cenę niż ten obecny model, ale fani Fallouta są znacznie bardziej pod wrażeniem tej odlewanej repliki.

Niestety, nie wygląda na to, że ta metalowa wersja-Boya będzie w stanie zatrzasnąć się na twoim ramieniu. Działa jako budzik, ale wydaje się, że najlepiej nadaje się do pozostania na stojaku. W dużej mierze dzieje się tak dlatego, że został zaprojektowany tak, aby pasował do ramienia Elli Purnell, która grała Lucy w serialu Fallout. Jest wyściółka i miejsce na większe ramię, ale nie jest to jeden rozmiar dla wszystkich.

Możesz sprawdzić ten model repliki tutaj, gdzie możesz zamówić w przedsprzedaży własnego-Boya za 200 USD. Jest kilka fajnych funkcji, takich jak wbudowany wciągający ekran, kilka animacji i klipów radiowych z serialu oraz podstępny port ładującego umieszczony na górze. Jeśli zamówisz jednego z tych złych chłopców, możesz trochę poczekać, ponieważ dotrą dopiero w lutym przyszłego roku.

Fallout (Amazon)
To jest reklama:

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości