Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Dead Space Remake

Dead Space Remake ma alternatywne zakończenie

Lista trofeów ujawnia zawartość brakującą w oryginalnej przygodzie.

HQ

Właściciele Switcha mogli po raz pierwszy spróbować Fire Emblem Engage w zeszłym tygodniu, ale dla graczy PC, PlayStation i Xbox ten tydzień oznacza prawdziwy początek roku gier, ponieważ bardzo, bardzo obiecujący Dead Space Remake ma premierę w piątek.

Zostało tak mało czasu, więc nie jest zaskoczeniem, że lista trofeów trafiła do sieci (za pośrednictwem TrueTrophies<) and thanks to this, we now know there's a challenge that was missing from the original game called Reunion. Intrygujący jest opis, który brzmi: "Zobacz alternatywne zakończenie na dowolnym poziomie trudności".

To naprawdę nie może być interpretowane w żaden inny sposób niż to, że tym razem rzeczywiście istnieje alternatywne zakończenie, ale dokładnie gdzie i jak to zobaczysz, jest oczywiście nieznane przez kilka kolejnych dni.

HQ
Dead Space Remake

Powiązane teksty

0
Dead Space RemakeScore

Dead Space Remake

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wróciliśmy do USG Ishimura, aby ponownie przeżyć kultową historię survival horroru, która umieściła Isaaca Clarke'a na mapie.Wczytywanie następnej zawartości