Polski
Gamereactor
wiadomości
Insectum: Epic Battles of Bugs

DevilishGames zapowiada świetną "małą" grę taliową na październik, Insectum - Epic Battles of Bugs

Jest to karciana gra strategiczna, w której głównymi bohaterami będą owady, z sześcioma arenami do walki i ponad pięćdziesięcioma poziomami.

Devilish Games ogłosiło dziś swój kolejny tytuł po Minabo: A Walk Through Life we współpracy z firmą zabawkarską Famosa, Insectum - Epic Battles of Bugs. Jest to karciana gra strategiczna, w której głównymi bohaterami będą owady. W rzeczywistości będziesz mógł zebrać do dwunastu tych potężnych bezkręgowców, w tym modliszkę i vespa mandarinia (osa azjatycka). Ponadto pojawi się szereg aren, a dokładnie sześć, na których odbędą się te bitwy, z różnymi scenariuszami, takimi jak wulkan, dżungla i pustynia.

Dostępny będzie również tryb fabularny z 60 trudnymi poziomami, z których każdy wymaga innej strategii, aby pokonać wroga, czy to mięsożerną roślinę, czy rozżarzony wulkan.

Z drugiej strony pozwoli użytkownikom grać w lokalnym trybie wieloosobowym, a nawet decydować o długości gry między krótką, średnią lub długą. Każdy zebrany owad będzie również kolekcjonerski i będzie można go ewoluować. Ostatecznie studio i producent zabawek potwierdzili, że jesienią będziemy mogli rozpocząć budowę naszych wirtualnych pokładów owadów, choć nie sprecyzowali dokładnej daty.

Będzie dostępny na PC, PlayStation 5, Xbox Series i Nintendo Switch za 9,99 euro. Zobaczcie zwiastun poniżej.

HQ
Insectum: Epic Battles of Bugs

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości