Polski
Gamereactor
wiadomości
Dying Light 2 Stay Human

Deweloperzy Dying Light 2 reagują na reakcję mikrotransakcji

Klasyczny przypadek "słyszymy cię, ale i tak zachowamy ten zły pomysł".

HQ

Dying Light 2 ostatnio złapało wiele online, gdy jego najnowsza aktualizacja wprowadziła punkty Dying Light, walutę w grze, która kosztuje prawdziwe pieniądze i służy do kupowania zestawów kosmetycznych i innych małych przedmiotów w grze.

Irytujące jest to, że dostajesz 500 punktów DL za darmo, a mimo to wiele przedmiotów w sklepie kosztuje 550 punktów, co oznacza, że musisz wydać prawdziwe pieniądze. To tania taktyka, której gracze mają dość i od tego czasu zbombardowali grę na Steamie.

W odpowiedzi Techland odpowiedział na Twitterze / X, mówiąc, że "zbieramy wasze opinie i słyszymy wasze obawy. O ile rozumiemy, duża część frustracji wynika z cen pakietów i wynikających z nich resztek DL Points.

"Aby rozwiązać ten problem, zaczęliśmy już pracować nad kilkoma rozwiązaniami zaproponowanymi przez społeczność. Na przykład sprawdzamy mechanikę dodawania opcji zakupu pojedynczych przedmiotów z istniejących zestawów. W ten sposób, jeśli masz jakieś wolne punkty DL, możesz je wydać na różne zestawy. Dlaczego nie użyć Katany Michonne podczas cosplayu kurczaka? Nie stanie się to jednak z dnia na dzień, ponieważ przerobienie systemu zajmie twórcom trochę czasu.

Mimo to nie przekonało to społeczności, ponieważ wielu po prostu wzywa do rezygnacji z tego pomysłu. Wydaje się, że to pomyłka dla Dying Light 2, gry, która do tej pory była bardzo pozytywnie odbierana zarówno przez graczy, jak i krytyków.

Dying Light 2 Stay Human

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości