Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

DJI Osmo Pocket 3

DJI dostarcza jeden ze swoich najbardziej spójnych produktów do tej pory.

Podczas gdy różne elementy sprzętu DJI dla profesjonalnych fotografów i szczęśliwych, entuzjastycznych amatorów powoli, ale pewnie zbliżały się do perfekcji z każdą iteracją, często wydawało się, że różne działy projektujące te produkty nie rozmawiają ze sobą wystarczająco, aby zapewnić, że właściwe decyzje projektowe są powielane na całym świecie.

Dobra torba na drona Mavic zostaje zastąpiona gorszą dla Mini, mocowania statywu Pocket nagle brakuje dla Mobile - to właśnie tego rodzaju nierówności mogą być frustrujące, zwłaszcza gdy DJI nieustannie pokazuje, że jest niesamowicie konsekwentnym producentem.

Pomijając tę skargę, masz Osmo Pocket 3, produkt, który nie łączy po prostu Mobile i Action w jednym produkcie. Masz gimbala, masz dedykowaną kamerę sportową typu GoPro w jednym produkcie, a dzięki solidnym akcesoriom i doskonałej jakości wykonania, jest to kamera, której będziemy używać w przyszłości i ta, którą polecamy.

DJI Osmo Pocket 3

Okej, więc pomysł jest prosty. Obracając wyświetlacz na Pocket 3 z pozycji poziomej do pionowej, włącza się i kalibruje gimbal, który trzyma obiektyw 108 stopni 20 mm lub f/2.0, który nagrywa do 4K / 60 kl./s przy proporcjach 16: 9. Oznacza to, że otrzymujesz taką samą stabilną fotografię, jak w przypadku Osmo Mobile 6, podczas fotografowania dedykowanym aparatem, który zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni.

To jest reklama:

Wraz z dwucalowym panelem OLED dostępny jest oczywiście joystick, który umożliwia ręczne przesuwanie, jak można się spodziewać po gimbalu. Może obracać się w zakresie od -235 do 58 stopni, daje od -120 do 70 stopni w pochyleniu i od -45 do 45 stopni w rolce, co jest całkiem rozsądne, a dość solidna i do tej pory wypróbowana i przetestowana 1-calowa matryca CMOS zapewnia stabilny zoom optyczny 2x z dużą stabilizacją obrazu.

W oprogramowaniu, które nagrywa bezpośrednio na kartę microSD do 512 GB, dostępne są wszystkie opcje, których można się spodziewać, takie jak Countdown, Panorama, Hyperlapse i Motionlapse. Ma dedykowany tryb słabego oświetlenia, który pozwala na więcej światła w razie potrzeby, i oczywiście na spodzie znajduje się ten sam gwint 1/4" dla statywów.

Oczywiście głównym ograniczeniem jest to, że nie można umieścić telefonu z np. 5-krotnym lub 10-krotnym zoomem optycznym, ani przełączyć się na ultraszerokokątny 120 stopni. Smartfony mają do wyboru niezliczoną ilość różnych opcji optycznych, których prostsze rozwiązanie nie jest w stanie odtworzyć. Ale to, co tracisz na wszechstronności, zyskujesz dzięki dedykowanej niezawodności, a po prostu uruchomienie Osmo Pocket 3 i rozpoczęcie zdjęć jest znacznie lepszym doświadczeniem dla firmy produkcyjnej takiej jak nasza.

DJI Osmo Pocket 3
To jest reklama:

W rzeczywistości jest to wręcz genialna oferta na "mój pierwszy produkt DJI". Brakuje Ci niezliczonych trybów fotografowania, które masz gdzie indziej, sterowanie jest łatwe do zrozumienia i intuicyjne, a w momencie odwrócenia ekranu jesteś gotowy do pracy. Jeśli kupisz nieco większy pakiet, otrzymasz nawet wbudowany DJI Mic, który wymaga jedynie założenia mikrofonu i włączenia go. Nie posiada certyfikatu IP chroniącego przed wodą, przydałaby się możliwość używania go w deszczu i chociaż uwielbiamy modułową konstrukcję, która pozwala na przykład na podłączenie akumulatora, szybko staje się dość droga.

Ale DJI Osmo Pocket 3 jest jednym z najbardziej spójnych pakietów, jakie zaoferował DJI, jeśli nas zapytasz, i pokazuje bardziej ujednolicony krok naprzód niż inne, być może lepsze, produkty zademonstrowane w przeszłości. Brawo.

09 Gamereactor Polska
9 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości