Polski
Gamereactor
lifestyle
The Bikeriders

Dołącz do Vandals MC w skórzanej kurtce za 1,200 $ The Bikeriders

Aby uczcić przybycie filmu Austina Butlera, Jodie Comer i Toma Hardy'ego.

HQ

Wielu z was może gromadzić się w kina w ten weekend, aby zobaczyć, jak Austin Butler, Tom Hardy i Jodie Comer łączą siły i łączą siły w The Bikeriders. Film, który został znacznie opóźniony z tego czy innego powodu, w końcu się pojawił i obraca się wokół środkowo-zachodniego amerykańskiego gangu motocyklowego o nazwie Vandals MC, który stopniowo ześlizguje się i popada w bardziej przestępcze tendencje w miarę upływu lat, oraz o tym, jak jeden z członków (Butler) musi wybrać między lojalnością wobec klubu a lojalnością wobec swojego partnera (Comer).

Wraz z nadejściem filmu, Focus Features ujawnił kilka oficjalnych towarów i ubrań do filmu, w tym zwykłą koszulkę, czapkę, bluzę z kapturem i spodnie dresowe, których spodziewamy się po tego rodzaju kolekcjach, ale także kilka gadżetów specyficznych dla motocyklistów.

Oznacza to, że możesz uzyskać jedną z dwóch opcji kurtki dżinsowej, a nawet odpowiednią skórzaną kurtkę, która jest produkowana przez Schott NYC. Haczyk w tym ostatnim polega na tym, że jest to produkt premium, który ma wysoką cenę, co kosztuje oszałamiające 1,250.95 USD.

Jeśli chcesz kupić jedną z tych kurtek, możesz zamówić ją w przedsprzedaży już teraz, a wysyłka planowana jest na 2 lipca.

To jest reklama:
The Bikeriders
Focus Features

Powiązane teksty

The Bikeriders

The Bikeriders

RECENZJA FILMU. Przez Ben Lyons

Tom Hardy, Austin Butler i Jodie Comer łączą siły, aby udokumentować upadek klubu motocyklowego.Wczytywanie następnej zawartości