Polski
Gamereactor
wiadomości
Dredge

Dredge opóźnia DLC Iron Rig do 2024 roku

Deweloperzy są zniechęceni, aby nam to powiedzieć, ale jest dobra wiadomość.

HQ

Dredge nie otrzyma DLC Iron Rig do końca tego roku, co potwierdzili deweloperzy. Zamiast tego jest przesuwany na przyszły rok.

Będzie to smutne dla wielu fanów Dredge, ale jest też dobra wiadomość. Jak deweloperzy opisali na Steamie, jest im niesamowicie przykro z powodu opóźnienia. Napisali, co następuje:

"Kilka miesięcy temu z radością podzieliliśmy się z wami naszymi planami wydania pierwszego DLC do Dredge, "The Iron Rig". Pierwotnie planowaliśmy spędzić kilka miesięcy na tworzeniu tego ekscytującego dodatku i wydać go w Q4 tego roku. Jednak w miarę postępów stanęliśmy w obliczu rzeczywistości, że biorąc pod uwagę porę roku, będziemy potrzebować więcej czasu na koordynację naszego marketingu i sprawienie, by premiera była tak ekscytująca, jak to tylko możliwe. "Byliśmy naprawdę zniechęceni, ponieważ wiedzieliśmy, że zobowiązaliśmy się wobec wszystkich naszych oddanych graczy, ale mocno wierzyliśmy, że istnieje tylko jedna droga naprzód, a mianowicie opóźnienie "The Iron Rig" do przyszłego roku jednocześnie dostarczając naszym graczom ekscytujące DLC w 2023 roku. "

W drodze jest więc nowa zawartość, nawet jeśli nie będzie tak duża jak rozszerzenie Iron Rig. To rozczarowujące, że nie dostaniemy Iron Rig do przyszłego roku, ale miejmy nadzieję, że Black Salt Games może coś ugotować, aby oczekiwanie do 2024 roku nie wydawało się tak długie.

Dredge

Powiązane teksty

0
DredgeScore

Dredge

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Magnus wyłowił dziwaczny klejnot indie z mrocznych, błotnistych głębin.Wczytywanie następnej zawartości