Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

ElectroNic dołącza do Virtus.pro

Utytułowana i była gwiazda Cloud9 i Natus Vincere ma nowy dom.

HQ

Virtus.pro wzmocniła swój Counter-Strike 2 skład o jednego z najbardziej utytułowanych graczy w rywalizacji Counter-Strike. Były weteran Natus Vincere i Cloud9 Denisa "electroNic" Sharipova dołączył do V.P, a wszystko to w zastępstwie Nikolaya "mira" Bityukova, który został posadzony na ławce rezerwowych przez organizację.

Mówiąc o podpisaniu kontraktu, dyrektor generalny VP, Nikolai Petrossian, stwierdził: "Nasz skład CS2 jest silny dzięki pracy zespołowej, jasno określonemu stylowi gry i indywidualnym talentom naszych graczy. Przenoszenie zawodników o wybitnych umiejętnościach w celu poprawy określonych obszarów jest powszechną praktyką w sporcie. Jestem przekonany, że dołączenie Denisa da potężny impuls zespołowi w nadchodzących wyzwaniach w Dallas, Londynie i nie tylko.

Spodziewajcie się, że ten odnowiony skład V.P zobaczymy w akcji na ESL Pro League Season 19 za tydzień, a następnie ostatecznie na wydarzeniu IEM Dallas pod koniec maja.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości