Polski
Gamereactor
wiadomości
Bugonia

Emma Stone i Jesse Plemons połączą siły z Yorgosem Lanthimosem w kolejnym filmie

Bugonia będzie kręcony w lipcu.

Jest kilka kombinacji reżyser-aktor, których się spodziewamy. Martin Scorsese i Robert DeNiro, Tim Burton i Johnny Depp, Wes Anderson i Bill Murray, lista jest niewielka, ale jest długa. Być może nadszedł czas, aby dodać do tej listy Yorgosa Lanthimosa i Emmę Stone.

Collider zauważa, że Lanthimos i Stone ponownie połączą siły (po The Favourite, Poor Things i nadchodzącym Kinds of Kindness ) na kolejną wycieczkę, tym razem znaną jako Bugonia. Nie ma jeszcze słowa o tym, o czym będzie ten film, a ponieważ jest to film Lanthimosa, prawdopodobnie powinniśmy poczekać na oficjalne streszczenie lub zwiastun, zanim będziemy spekulować, ale wiemy, że w obsadzie znajdzie się również inny, nowszy weteran Lanthimos.

Jesse Plemons również został wybrany do tego nadchodzącego projektu i podobnie jak w przypadku roli Stone'a w filmie, nie jest jasne, w jaką postać wcielą się obie gwiazdy. Miejmy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli więcej informacji na temat Bugonia, ponieważ ujawniono, że film zostanie nakręcony w lipcu, bez wątpienia z myślą o premierze w 2025 roku.

Bugonia
Searchlight Pictures

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości