Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

G2 Esports to mistrzowie Six Invitational 2023

Zespół pokonał w7m esports, aby zabrać do domu 1 milion dolarów.

HQ

2023 Rainbow Six: Siege Six Invitational dobiegł końca, a wraz z nim cały rok sceny e-sportowej Siege ponownie się zakończył. Z tym najważniejszym turniejem teraz w lusterku wstecznym, możemy poinformować, kto został mistrzem, a kto odszedł z jedną trzecią całkowitej puli nagród wynoszącej 3 miliony dolarów.

To osiągnięcie przypadło G2 Esports, drużynie, która pokonała w7m esports we wczorajszym wielkim finale w pokazie 3-1. Stało się to po tym, jak w7m było drużyną do pokonania po wygranej w górnej drabince, a G2 musiało udowodnić, że przetrwało dolną drabinkę, gdzie zespół musiał znokautować Astralisa i Oxygen Esports, zanim otrzymał szansę na tytuł.

Ten wynik sprawił, że G2 Esports wrócił do domu z tytułem mistrza i 1 milionem dolarów w nagrodach pieniężnych. Zespół zdobył również nagrodę Tournament MVP, z tą dla Benjamina "Benjamastera" Dereli, a także Most MVP Wins, a Jack "Doki" Robertson.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości