Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
zapowiedzi
Exoprimal

Exoprimal Beta Test

Musimy zagrać w strzelaninę mechów dinozaurów trochę wcześniej i jest tak szalona, jak można sobie wyobrazić.

HQ

Kiedy myślisz dziś o Capcomie, prawdopodobnie pomyślisz o Street Fighter, Resident Evil i Monster Hunter. Chociaż firma umieszcza te trzy franczyzy na dość wysokim piedestale, nie oznacza to, że nie ma miejsca na pojawienie się nowych koncepcji.

Wejdź do Exoprimal, gry gracz kontra gracz kontra środowisko, w której ty i drużyna innych graczy walczycie z wrogim oddziałem i całą masą dinozaurów, walcząc o ukończenie wyzwań wyznaczonych przez złą sztuczną inteligencję. Gra ma ukazać się w lipcu, ale już udało nam się ją zdobyć na szybki podgląd trybu wieloosobowego Dino Survival

Exoprimal

Od samego początku, pierwszą rzeczą, która wydaje się jasna w Exoprimal, jest to, że dzieje się tam wiele rzeczy. Istnieją elementy budowania świata AI Leviathan, firma, która go stworzyła i świat, który jest zależny od technologii, ale także radzi sobie z masowymi epidemiami dinozaurów, które mogą zostać pokonane tylko przez egzomyśliwce pilotujące egzopancerze. Poza tłem gry, w mięsie rozgrywki masz wiele do przyswojenia, w tym typy gadzich wrogów, z którymi będziesz musiał się zmierzyć, wiele celów, które będziesz musiał wykonać, i 10 różnych egzopancerzy do wyboru, z których każdy pasuje do jednej z trzech klas i ma swoje mocne i słabe strony.

To jest reklama:

Exoprimal w swojej koncepcji brzmi tak, jakby na spotkaniu zarządu Capcomu wyższy rangą po prostu powiedział "tak" każdemu pomysłowi, który został rzucony na ich drogę, ale pomimo ogromnej ilości rzeczy tutaj nie udaje mu się przytłoczyć. W grę wchodzi wiele różnych systemów, ale nawet gdy wypróbowaliśmy jak najwięcej egzopancerzy, każdy z nich miał dość proste umiejętności, aby od razu można było nim grać, i wydawało się, że im więcej godzin włożysz, tym lepiej dostaniesz z wybranym egzopancerzem.

Exoprimal

Kiedy wchodziłem Exoprimal i wchodziłem w kilka pierwszych meczów, początkowo martwiło się, że wszystkie te efektowne efekty i fajne dinozaury były po prostu malowaniem przez Capcom błyszczącego wykończenia w bardzo płytkim doświadczeniu. Jednakże, podczas gdy pierwsza faza meczu może trochę się zepsuć, gdy zabijasz hordy dinozaurów, a następnie od czasu do czasu dużą jaszczurkę, końcowe aspekty Dino Survival są tam, gdzie rzeczy naprawdę mają znaczenie, a ty zmierzysz się z właściwą drużyną wroga, jednocześnie radząc sobie z gadziem zagrożeniem, z którym walczyłeś wcześniej.

Od ładowania dużego młota po eskortowanie ładunku, istnieje wiele sposobów, w jakie ostatni akt Exoprimal może się zakończyć, ale zawsze kończy się tym, że dwie drużyny strzelają i tną się nawzajem na kawałki. Podczas gdy te ostatnie odcinki akcji są zróżnicowane i zabawne, może sprawić, że początkowe etapy gry będą nieco mdłe i powtarzalne, zwłaszcza, że wydaje się, że próbujesz zrobić tylko jedną część meczu, aby dostać się do drugiej. Bez bezpośredniego zaangażowania drużyny przeciwnej w ten pierwszy odcinek, czasami wydaje się to prawie jak wyściółka.

To jest reklama:
Exoprimal

Istnieją sposoby, dzięki którym twoi wrogowie mogą próbować utrudnić ci postępy, gdy zabijasz dinozaury w danym obszarze, ale odbywa się to poprzez zewnętrzne zakłócenia, takie jak wzmacnianie dinozaurów, z którymi musisz się zmierzyć lub spowalnianie postępów. Pokonanie pierwszej fazy szybciej niż wróg daje ci przewagę w ostatnim pędzie, ale znowu wydaje się, że może być trochę więcej, abyś poczuł się tak, jakbyś nie tylko doszedł do końca meczu. Istnieje wystarczająca różnorodność dinozaurów, a projekty są z pewnością imponujące wizualnie, ale nie stanowią większego zagrożenia.

Exoprimal wydaje się opierać mocno na "fajnym" czynniku. Pilotujesz kombinezon mecha, walczysz z dinozaurami za pomocą słodkich pistoletów i mieczy. Możesz nawet kontrolować dinozaury w dalszej części gry, co okazuje się niesamowicie zabawnym doświadczeniem, prawie podobnym do nieudanej strzelanki Valve Evolve, gdy przedzierasz się przez w większości bezradną drużynę wroga. Mając tylko jednego z tych miłośników dinozaurów, możemy sobie wyobrazić, że ludzie będą walczyć o to, kto zostanie T-Rexem przez kilka minut.

Exoprimal

Beta testy Exoprimal w żaden sposób nie dają nam pełnego spojrzenia na grę. Istnieje wiele innych trybów do grania i dodatkowe opcje ulepszające rozgrywkę, które pojawią się w ostatecznym wydaniu lipcowym. Ale pierwsze wrażenie Exoprimal w tej chwili wydaje się, że wiele się dzieje. Szkoda, że w swoim flagowym trybie, Dino Survival, połowa meczu może wydawać się wypełniaczem, ale jak dotąd szybka rozgrywka i przyprawa życia, jaką przynosi różnorodność, wciąż intryguje mnie, jak ta gra będzie wyglądać za kilka miesięcy.

Exoprimal

Powiązane teksty

0
Exoprimal Beta Test

Exoprimal Beta Test

ZAPOWIEDŹ. Przez Alex Hopley

Musimy zagrać w strzelaninę mechów dinozaurów trochę wcześniej i jest tak szalona, jak można sobie wyobrazić.Wczytywanie następnej zawartości