Polski
Gamereactor
wiadomości
Call of Duty: Modern Warfare III

Exploit Call of Duty: Modern Warfare III został zbadany pod kątem biegania podczas leżenia na ziemi

Prawda jest taka, że oglądanie graczy czołgających się po ziemi z pełną prędkością przez teren jak węże jest zabawne, ale całkowicie niszczy wrażenia.

HQ

Wszędzie tam, gdzie jest strzelanka dla wielu graczy, jest oszukiwanie. A przynajmniej są gracze na tyle pomysłowi, że znajdują błędy i wykorzystują je do maksimum, aby wygrać każdą grę (tzw. exploity, co jest tym samym, co oszukiwanie).

Call of Duty nie jest bynajmniej obce tym praktykom i przez lata ulepszało swój system wykrywania i usuwania tych użytkowników z gry. Ale są też inni, którzy dalecy od używania oprogramowania innych firm lub łamania kodu gry, po prostu korzystają z tego, co już jest, i tak jest w tym przypadku.

Okazuje się, że niektórzy gracze zgłaszali przypadki, w których przeciwnicy byli w stanie biegać w pozycji leżącej, co widać na klipie użytkownika 74Claw na Twitterze:

Choć humorystyczny, ten błąd oczywiście faworyzuje gracza, który go używa, dając mu bardzo mało miejsca na wpływ. Treyarch i Sledgehammer już poinformowali, że badają problem, aby naprawić go tak szybko, jak to możliwe.

Czy spotkałeś któregoś z tych wężowych graczy w Call of Duty: Modern Warfare III ?

Call of Duty: Modern Warfare III

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości