Polski
Gamereactor
esport
FIFA 23

FIFA rozszerza swoje wysiłki o kolejne inicjatywy kobiece

Program FameHerGame ma na celu zobaczenie mężczyzn i kobiet rywalizujących razem na najwyższym poziomie e-sportu FIFA.

HQ

FIFA ogłosiła zamiar promowania różnorodności na najwyższym poziomie rozgrywek e-sportowych, a wszystko to w formie uruchomienia programu o nazwie FameHerGame, który wpłynie na scenę FIFAe.

Ideą tego programu jest zobaczenie mężczyzn i kobiet rywalizujących razem na najwyższym poziomie profesjonalnego e-sportu FIFA, a także będzie starał się sprostać temu wyzwaniu, budując możliwości oddolne i tworząc bezpieczną przestrzeń dla kobiet do rywalizacji w ekosystemie FIFAe. Będą bootcampy, aby dać aspirującym zawodniczkom szansę na rywalizację, a wszystko to oprócz turniejów i możliwości wzięcia udziału w FIFA Women's World Cup 2023 w Australii i Nowej Zelandii jeszcze w tym roku.

Wsparcie coachingowe, pomoc w tworzeniu treści i nauczanie na inne istotne tematy są również obiecane na bootcampach, a jeśli chodzi o to, kto będzie mógł uczestniczyć w tych bootcampach, jeden uczestnik zostanie wybrany przez każde stowarzyszenie członkowskie do uczestnictwa, oprócz zaproszonych z ECL i innych partnerów ligi.

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości