Polski
Gamereactor
wiadomości
Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI: Wzbierający przypływ przynosi więcej najlepszych rzeczy w kwietniu

Wraz z darmową aktualizacją, która przyspiesza wykonywanie zadań, konfigurowalne sterowanie i nie tylko.

HQ

Henricowi podobało się pierwsze rozszerzenie do Final Fantasy XVI, Echoes of the Fallen, które miało premierę w grudniu, ale był rozczarowany jego fabułą i recyklingiem wrogów. Na szczęście wygląda na to, że drugie DLC dostarczy mu wszystkiego, czego chce.

Square Enix dało nam pierwszy zwiastun rozszerzenia The Rising Tide od Final Fantasy XVI i wygląda na to, że dostaniemy bardziej mięsistą historię z większą ilością najlepszych elementów z głównej gry. Mówię o tym, ponieważ pokazano nam kilka rzeczy, których Clive i załoga doświadczą podczas podróży do Mysidii, w tym ponadprzeciętną walkę z Lewiatanem i nowe umiejętności Eikona oparte na wodzie, które przydają się podczas spotkań z nowymi rodzajami wrogów.

Jest nawet kilka dodatków, które nie zostały pokazane, takich jak tryb endgame Kairos Gate, w którym będziemy walczyć przez 20 coraz trudniejszych etapów, a limit poziomu został podniesiony do poziomu 60 w trybie Story Focused Mode/Action Focused Mode i poziomu 110 w trybie Final Fantasy.

Będziecie musieli za to zapłacić, gdy The Rising Tide wystartuje 18 kwietnia, ale kilka fajnych rzeczy trafi również do tych, którzy nie mają pieniędzy do stracenia. Bezpłatna aktualizacja 1.30 zostanie udostępniona tego samego dnia i będzie zawierać świetne ulepszenia jakości życia, takie jak:


  • Opcja natychmiastowego powrotu do zleceniodawcy zadania dzięki nowej funkcji "Szybkie uzupełnianie"

  • Aktualizacje ikon dla ważnych zadań postaci

  • Nowa funkcja zestawu umiejętności, która pozwala graczom zapisać do pięciu unikalnych zestawów umiejętności i umiejętności

  • Umiejętności i akcesoria dostosowane do łatwiejszego użycia

  • Nowy typ kontrolera "Custom" pozwala na dowolną personalizację układów przycisków

  • Korekcja tonów, efekty ekranowe i inne elementy dodane do trybu fotograficznego

  • Dodano wiele nowych rolek orchestrion

Czy to sprawia, że chcesz wrócić do Final Fantasy XVI w przyszłym miesiącu?

HQ
Final Fantasy XVI
Final Fantasy XVIFinal Fantasy XVI

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości