Polski

Najlepsze forum w świecie gier!

Hej! Witaj na forum Gamereactora. Tutaj masz okazję rozmawiać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach o czymkolwiek chcesz - o grach, filmach czy muzyce.

Aby nasze fora były miłym miejscem dla wszystkich naszych czytelników, radzimy najpierw zapoznać się z regulaminem i oczywiście zachowywać się kulturalnie podczas pisania i odpowiadania na posty. Baw się dobrze - powstało tu wiele przyjaźni.

Dołącz
polecane najnowsze komentowane
  • Your comments on news, reviews, articles and such ...
  1. Rozmawiaj z innymi kulturalnie. Spam, reklamy, groźby, wulgaryzmy oraz poniżające stwierdzenia są niedozwolone. Nieprzestrzeganie poskutkuje czasowym banem lub całkowitym dezaktywowaniem konta.
  2. Twoje posty muszą być związane z tematem wątku lub forum, a przy rozpoczynaniu nowego wątku nagłówek musi pasować do treści. Nieprzestrzeganie poskutkuje czasowym banem lub całkowitym usunięciem z forum.
  3. Posty o charakterze drwiącym lub raniące uczucia religijne, orientacje seksualne lub poglądy polityczne nie są dozwolone, bez względu na ton, humorystyczny czy poważny. Wpisy zawierające linki do złośliwego oprogramowania nie są tolerowane. Nieprzestrzeganie poskutkuje czasowym banem lub całkowitym usunięciem z forum.
  4. Posty promujące korzystanie z nielegalnych źródeł i plików są niedozwolone. Nieprzestrzeganie poskutkuje czasowym banem lub całkowitym wykluczeniem z forum. Gamereactor zastrzega sobie prawo do usuwania postów i blokowania użytkowników naruszających dowolną z tych zasad. Zapytania dotyczące określonego forum lub zakazu muszą zostać skierowane do odpowiedniego moderatora forum za pośrednictwem poczty e-mail.
  5. Nie zezwalamy na posiadanie multikont. Nieprzestrzeganie poskutkuje banem adresu IP.
  6. Pomyśl, zanim napiszesz. Pomóż nam utrzymać przejrzyste i czytelne forum.

Nie powinieneś również:

  • -Promować piractwa.
  • -Posiadać obraźliwej nazwy użytkownika.
  • -Posiadać nazwy użytkownika, która może kojarzyć się z jednym z redaktorów Gamereactora.

Poza tym musisz przestrzegać zwykłej netykiety. Postuj w odpowiednich wątkach i powstrzymuj się od obraźliwych słów.

Gamereactor zachowuje prawo do ostrzeżenia użytkowników nieprzestrzegających zasad. W skrajnych przypadkach użytkownik zostanie zbanowany bez ostrzeżenia. W razie groźniejszych przestępstw redakcja może skontaktować się z władzami.

Wszystkie linki do zewnętrznych ankiet lub kwestionariuszy będą natychmiast usuwane, chyba że przed publikacją uzgodniono wątek z redakcją.