Polski
Gamereactor
wiadomości
Conan Unconquered

Funcom i Petroglyph ogłaszają Conan Unconquered

Nadchodzącą grę strategiczną czasu rzeczywistego z ogromnymi jednostkami i hordami wrogów.

HQ

Wydawca Funcom połączył siły z twórcami gier strategicznych, Petroglyphem, (założonym przez weteranów Command & Conquer), by stworzyć nową strategię czasu rzeczywistego, osadzoną w świecie Conana. Conan Unconquered zapożycza swoją koncepcję z tytułu They Are Billions, który znajduje się jeszcze we wczesnym dostępie. W produkcji zajmiemy się budowaniem oraz ulepszaniem bazy i obroną przed nadchodzącymi falami wrogów. Gra zaoferuje także tryb kooperacji i ogromne awatary, które prawdopodobnie będą kluczem do wycierania podłogi wrogami.

"Praca z weteranami gatunku z Petroglyph jest spełnieniem zawodowym i osobistym" - napisał w informacji prasowej Rui Casais, prezes Funcomu. "Gry strategiczne to moja pierwsza miłość i spędziłem nieskończenie wiele godzin grając w Dune 2. Zespół w Petroglyphie jest odpowiedzialny za naprawdę świetne gry strategiczne, w tym Star Wars: Empire at War, dlatego uważam, że nikt inny nie stworzyłby lepszej strategii osadzonej w świecie Conana Barbarzyńcy."

Poniżej możecie obejrzeć filmowy zwiastun gry:

HQ

Poza tą produkcją oraz przygodówką akcji Conan Exiles, Funcom pracuje również nad wcześniej zapowiedzianą grą dla pojedynczego gracza, traktującą o słynnym barbarzyńcy. Conan Unconquered zadebiutuje na PC w drugim kwartale 2019 roku.

Conan Unconquered
Conan UnconqueredConan Unconquered
Conan UnconqueredConan Unconquered

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości