Polski
Gamereactor
wiadomości
Genshin Impact

Genshin Impact aktor głosowy zrezygnował z powodu oskarżeń o nadużycia

Aktor głosowy przyznał się do niektórych zarzutów.

HQ

Aktor głosowy stojący za angielskim dubbingiem postaci Genshin Impact, Tighnari został usunięty przez twórcę gry HoYoVerse. Deweloper twierdzi, że jest to spowodowane naruszeniem umowy, ale kopiąc nieco głębiej, istnieją poważne zarzuty dotyczące uwodzenia i wykorzystywania seksualnego skierowane na aktora głosowego.

Zaledwie dzień przed ujawnieniem tych zarzutów, aktor głosowy Elliot Gindi powiedział, że "robi sobie przerwę". Po przedstawieniu zarzutów Gindi przyznała się do niektórych z nich w długich przeprosinach.

Chris Faiella, dyrektor głosu Genshin Impact, powiedział w odpowiedzi na zarzuty wysunięte pod adresem Gindi: "Doceniam wszystkich, którzy zwracają moją uwagę na sytuację dotyczącą Elliota. Powiedzieć, że jestem zły, rozczarowany i mam złamane serce z tego powodu, byłoby niedopowiedzeniem. Moje serce jest z każdym, kto padł ofiarą tego niedopuszczalnego i niewłaściwego zachowania. Osobiście chciałbym bronić tych, którzy wystąpili i wydobyli to wszystko na światło dzienne".

Obecnie HoYoVerse pracuje nad wymianą linii głosowych w grze dla Tighnari i wkrótce wyda więcej aktualizacji.

Genshin Impact

Powiązane teksty

0
Poznajcie Aloy w wersji Genshin Impact

Poznajcie Aloy w wersji Genshin Impact

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Podczas Opening Night Live w końcu zobaczyliśmy więcej przesłodkiej wersji Aloy z Genshin. Bohaterka Horizon: Zero Dawn pojawi się w wersjach gry na PlayStation 1...Wczytywanie następnej zawartości