Polski
Gamereactor
wiadomości
Genshin Impact

Genshin Impact wprowadziła nową postać Dendro, Emilie

Pojawi się w wersji 4.8, chociaż wcześniej pojawiła się w wydarzeniu "Róże i muszkiety".

HQ

MiHoYo niedawno zaprezentowało Emilie, nową Dendro z Genshin Impact. Jest znakomitą perfumiarką z Fontaine, znaną jako " A Thousand Scents Traced ". Jej perfumy skupiają się na świeżych i owocowych zapachach, które służą do modyfikowania i regulowania nastroju. Podobno, choć nie potwierdzono, mówi się, że jest używany z mechaniką spalania.

Potwierdzenie zostało dokonane za pośrednictwem sieci społecznościowej X, gdzie Genshin Impact opublikował swój projekt. Do tej pory nie pokazano jej wizerunku, a jedyne, co można było zobaczyć, to fanarty, ale była już wspominana w historii tytułu, a konkretnie w wydarzeniu Róże i muszkiety.

Ta rewelacja pojawia się tuż przed premierą wersji 4.7, zaplanowaną na jutro. Oczekuje się również, że zostanie ona wprowadzona w następnym patchu do tytułu, który odbędzie się 17 lipca. W rzeczywistości jest to ciekawy przypadek, ponieważ jest to pierwszy użytkownik Dendro od czasu przybycia Kiary ponad rok temu i ich debiutu w regionie Fontaine.

Do tej pory wszystkie szczegóły, które są znane na temat ekspertki od zapachów, fani już wyrazili swoje opinie, począwszy od osób, które chwalą jej projekt, po niezadowoloną publiczność, która twierdzi, że wygląda jak strój stworzony przez fanów.

Co myślisz?

Genshin Impact

Powiązane teksty

Poznajcie Aloy w wersji Genshin Impact

Poznajcie Aloy w wersji Genshin Impact

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Podczas Opening Night Live w końcu zobaczyliśmy więcej przesłodkiej wersji Aloy z Genshin. Bohaterka Horizon: Zero Dawn pojawi się w wersjach gry na PlayStation 1...Wczytywanie następnej zawartości