Polski
Gamereactor
wiadomości
Ghost of Tsushima: Director's Cut

Ghost of Tsushima: Director's Cut Ujawniono specyfikację PC

Jest to również pierwszy tytuł, w którym zastosowano nową nakładkę PlayStation, która pozwala zdobywać trofea, sprawdzać postępy i nie tylko.

HQ

Ghost of Tsushima: Director's Cut to kolejny duży tytuł na PlayStation, który trafi na PC. Nie minęło dużo czasu, zanim zobaczymy premierę gry dla użytkowników myszy i klawiatury, ale wcześniej prawdopodobnie dobrze jest wiedzieć, czy Twój komputer może ją uruchomić.

Jak opisano w nowym poście na blogu PlayStation, istnieje wiele sposobów na uruchomienie Ghost of Tsushima: Director's Cut na PC. Obsługiwane będą konfiguracje z trzema monitorami, a także monitory 21:9, 32:9 i ultraszerokokątne. Nie będziesz też potrzebować absolutnej bestii komputera, aby uruchomić grę w rozdzielczości 1080p, ale jeśli chcesz zwiększyć swoje wrażenia do 4K przy 60 klatkach na sekundę, będziesz potrzebować co najmniej 4080 lub 7900 XT.

Zapoznaj się z poniższymi pełnymi wymaganymi specyfikacjami i daj nam znać, jakie ustawienia będą używane Ghost of Tsushima: Director's Cut.

Ghost of Tsushima: Director's Cut

Powiązane teksty

0
Ghost of Tsushima: Director's CutScore

Ghost of Tsushima: Director's Cut

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Mimo premiery w zeszłym roku przygoda Jina Sakaia trwa nadal, tym razem zabierając go na pobliską wyspę, gdzie pojawia się nowe zagrożenie ze strony Mongołów.Wczytywanie następnej zawartości