Polski
Gamereactor
wiadomości
Ghost of Tsushima: Director's Cut

Ghost of Tsushima na PC nie wymaga połączenia konta Steam z kontem PSN

Podczas gry w trybie singleplayer.

HQ

Ostatni weekend był szalony dla Helldivers II. Sony zdecydowało, że od dzisiaj, 6 maja, nowi gracze będą musieli połączyć konta Steam i Playstation Network, aby zagrać w Helldivers II od Arrowhead Game Studios. Dla obecnych graczy to żądanie rozpoczęłoby się 30 maja.

Ludzie w sieci wpadli w szał i ostatecznie to obowiązkowe połączenie między Steam a Playstation Network dla Helldivers II nie ruszy do przodu. Gamereactor niedawno szeroko o tym informował.

Więc... jeśli taki był zamysł Helldivers II na Steamie, to co powiesz na Ghost of Tsushima? Samurajska gra akcji Sucker Punch pojawi się na PC 16 maja 2024 r., ale czy aby zagrać, trzeba połączyć konto Steam z kontem PSN? Odpowiedź brzmi "nie", grając w część dla jednego gracza i "tak", grając w część wieloosobową Legends.

"Konto PSN jest wymagane do gry w trybie wieloosobowym online Legends i do korzystania z nakładki PlayStation. Nie jest to wymagane do gry dla jednego gracza."

Ghost of Tsushima: Director's Cut

Powiązane teksty

0
Ghost of Tsushima: Director's CutScore

Ghost of Tsushima: Director's Cut

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Mimo premiery w zeszłym roku przygoda Jina Sakaia trwa nadal, tym razem zabierając go na pobliską wyspę, gdzie pojawia się nowe zagrożenie ze strony Mongołów.Wczytywanie następnej zawartości