Polski
Gamereactor
wiadomości
Ghost of Tsushima: Director's Cut

Ghost of Tsushima pojawi się na PC w maju

Jedna z najładniejszych gier PlayStation za dwa miesiące będzie wyglądać jeszcze lepiej.

HQ

PlayStation Studios ma tradycję wprowadzania gier z edycją Director's Cut na PC, więc wielu wstrzymywało oddech, gdy Ghost of Tsushima: Director's Cut wystartowało na PS4 i PS5 w 2021 roku. Od tego czasu zmieniły kolor na niebieski, ponieważ w międzyczasie na PC trafiło kilka innych ekskluzywnych gier na PlayStation. Niektórzy prawdopodobnie stracili wszelką nadzieję, gdy potwierdzono, że Horizon Forbidden West wykona skok, ale nigdy nie porzucili nadziei. Nixxes był bardzo zajęty po tym, jak został kupiony przez Sony trzy lata temu.

Ponieważ studio, które za dwa tygodnie wyda Horizon Forbidden West na PC, potwierdza, że Ghost of Tsushima: Director's Cut pojawi się na PC 16 maja. Jest to edycja, która zawiera podstawową wersję gry, rozszerzenie Iki Island oraz tryb wieloosobowy o nazwie Legends.

Wersja na PC będzie jak zwykle obsługiwać nieograniczoną liczbę klatek na sekundę, ultraszerokie monitory, NVIDIA DLSS 3, NVIDIA DLAA, AMD FSR 3, FSR 3 Native AA, skalowanie Intel XeSS i wiele innych funkcji, które sprawią, że i tak już niesamowicie wyglądająca gra będzie jeszcze ładniejsza. Poniżej możecie zobaczyć niektóre z nich w akcji.

HQ
Ghost of Tsushima: Director's Cut

Powiązane teksty

0
Ghost of Tsushima: Director's CutScore

Ghost of Tsushima: Director's Cut

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Mimo premiery w zeszłym roku przygoda Jina Sakaia trwa nadal, tym razem zabierając go na pobliską wyspę, gdzie pojawia się nowe zagrożenie ze strony Mongołów.Wczytywanie następnej zawartości