Polski
Gamereactor
wiadomości
Goat Simulator 3

Goat Simulator 3 zapowiada pierwsze DLC, Multiverse of Nonsense

Wprowadźcie więcej szaleństwa do swojego życia dzięki rozszerzeniu 19 czerwca.

HQ

Coffee Stain nadal poszerza swoje portfolio gier w fazie rozwoju, a niewiele studiów wydaje się być bardziej zgranych ze swoimi fanami niż Szwedzi, mimo że ich najbardziej znanym tytułem jest zwariowany Goat Simulator, który teraz kontynuuje swoją bezpośrednią kontynuację, Goat Simulator 3.

Symulator... Daj spokój, gra polegająca na byciu kozą i zamienianiu świata we własny park rozrywki rozszerzy się na najdalsze zakątki Wieloświata. Na PC Gaming Show ogłoszono właśnie, że pierwsze DLC do Goat Simulator 3, Multiverse of Nonsense, pojawi się na PC, PS5, Xbox Series i Game Pass 19 czerwca.

Oficjalne streszczenie brzmi:

"Multiverse of Nonsense rozgrywa się w zupełnie nowym świecie, który gracze mogą odkrywać - od kreskówkowego miasteczka, przez metropolię, w której kozy są ludźmi, a ludzie są kozami, po mitologiczne miasto na szczycie góry, w którym jesteśmy pewni, że żadna inna gra nigdy nie pomyślała, aby stworzyć ich scenerię. Chociaż będzie mnóstwo czasu na eksplorację tej ogromnej nowej piaskownicy, DLC zabierze graczy również przez liniową historię, w której będą musieli zebrać serię klejnotów, odwiedzając różne lokalizacje przez szczeliny Multiwersum, nigdy do końca nie wiedząc, dokąd trafią... "

Gotowi na G.O.A.T. po raz kolejny?

Goat Simulator 3

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości