Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Gwiazda WWE zapłaciła za awans swojej postaci Elden Ring

Wydał 1000 dolarów, aby móc przebić się przez wczesną grę.

HQ

Pierwsze kroki w Limgrave są jednym z najlepszych doświadczeń w Elden Ring dla wielu, ale tak nie jest, jeśli jesteś supergwiazdą WWE Randym Ortonem.

Harmonogram wrestlingu nie pozostawia wiele czasu na granie, więc wielu było zaskoczonych, gdy Orton twierdził, że jego postać ma poziom 527 na Elden Ring. Wyglądało na to, że zrobił coś poważnego szlifowania lub był tajnym mistrzem gry.

Jednak, jak zauważył Kotaku, na ostatnim streamie dwie byłe gwiazdy WWE ujawniły sekret Ortona. Jak się okazuje, Orton wydał 1000 $ na zdobywanie poziomów dla swojej postaci, aby od samego początku mógł być na poziomie 100. Najwyraźniej zmagał się z trudnościami wczesnej gry Elden Ring.

W porządku, Randy. Gdybyśmy mieli pieniądze, bylibyśmy bardziej niż skłonni wydać je, aby pominąć tego wysadzonego w powietrze Strażnika Drzewa. Prawdopodobnie zirytuje to niektórych purystów gier, którzy myślą, że musisz znieść prawdziwy ból, aby poczuć wielką satysfakcję z pokonania bossa, ale ważne jest, aby pamiętać, że każdy może mieć własne wrażenia z gry.

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości