Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy 2 wydaje się być opracowany na silniku Unreal Engine 5

Avalanche Software poszukuje pracowników ze znajomością najnowszego silnika gry Epic Games.

HQ

Powiedzieć, że Hogwarts Legacy był ogromnym sukcesem, byłoby niedopowiedzeniem. Po latach chaotycznego rozwoju, opóźnień i gróźb bojkotu ze strony osób krytycznych wobec J.K. Rowling - gra stała się najlepiej sprzedającą się grą 2023 roku. Nie tylko to, ale także otrzymał doskonałe oceny na całym świecie.

Twórcy wcześnie zasygnalizowali, że Hogwarts Legacy będzie kompletnym doświadczeniem i że nie ma DLC w przygotowaniu, więc uważa się, że prace nad sequelem idą już pełną parą, na podstawie licznych ofert pracy. Teraz Tech4Gamers zauważa, że wygląda na to, że Avalanche Software przełączy silnik graficzny na Unreal Engine 5 z Unreal Engine 4 na Hogwarts Legacy 2.

Ponownie, ujawnia to oferta pracy, w której studio poszukuje starszego artysty postaci, a osoba ta powinna mieć "doświadczenie z silnikami gier, takimi jak Unreal Engine 4/5". Warner i Avalanche Software nie ukrywają, że chodzi o przyszłość ich czarodziejskiej serii, a także piszą, że aplikacja ma zostać wynajęta przez "zespół stojący za przebojowym otwartym światem, RPG akcji Hogwarts Legacy, gdy będziemy tworzyć to, co dalej".

Fakt, że szukają programistów zdolnych do obsługi silnika Unreal Engine 5, miejmy nadzieję, oznacza, że następnym razem możemy spodziewać się znacznie lepiej wyglądającej gry. W końcu Hogwarts Legacy był początkowo przeznaczony na PlayStation 4 i Xbox One, a także pojawi się na Switchu, a dzięki silnikowi Unreal Engine 5 i usunięciu wsparcia dla starszego sprzętu, możemy mieć nadzieję, że następnym razem będziemy mogli spodziewać się znacznie lepiej wyglądającej gry.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości