Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy opóźniony do listopada na Switchu

Przynajmniej nie został jeszcze odwołany...

HQ

Firaxis zdecydował się anulować wersję Marvel's Midnight Suns na Nintendo Switch w zeszłym tygodniu. Doprowadziło to do jeszcze większej liczby dyskusji na temat zmagań z konsolami hybrydowymi, gdy wielu deweloperów zaczęło koncentrować się na PS5 i Xbox Series, a dzisiejsze ogłoszenie dola oliwy do ognia.

Warner Bros. Discovery ujawnia, że wersja Hogwarts Legacy na Nintendo Switch została opóźniona z 25 lipca na 14 listopada.

Dobrą wiadomością jest to, że wersje na PC, PS5 i Xbox Series stają się coraz lepsze dzięki kilku aktualizacjom, a gra wydaje się działać przyzwoicie na PS4 i Xbox One po tym pierwszym tygodniu na tych konsolach.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?



Wczytywanie następnej zawartości