Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy otrzyma w tym roku "dodatkowe aktualizacje i funkcje"

A wcześniej ekskluzywna zawartość PlayStation zostanie wydana we wszystkich formatach.

HQ

Jak być może pamiętacie, Avalanche Studios, Warner i Sony ogłosiły jesienią 2022 roku, że Hogwarts Legacy otrzyma ekskluzywną zawartość dla formatów PlayStation. Był to Nawiedzony sklep w Hogsmeade, w którym miało miejsce zadanie Pilnowanie własnego interesu.

Wykonując tę dziwaczną misję, mogłeś sam prowadzić sklep w Hogsmeade, sprzedając towary po korzystniejszej cenie, a także zawierał zestaw kosmetyczny sklepikarza. Teraz, prawie rok po wydaniu Hogwarts Legacy, oficjalne konto X dla gry ujawnia, że to DLC pojawi się na wszystkich formatach (PC, Switch i Xbox) " jeszcze tego lata".

A dobre wieści na tym się nie kończą, ponieważ otrzymujemy również "dodatkowe aktualizacje i funkcje do gry", o czym deweloper obiecuje powiedzieć nam więcej na wiosnę.

Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to nowa zawartość, ulepszenia jakości życia, ulepszenia techniczne, czy coś innego, ale biorąc pod uwagę, jak dobra jest gra i jak wspaniały i magiczny jest świat czarownic i czarodziejów J.K. Rowling - pokoloruj nas oficjalnie zainteresowanych.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości