Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy w przyszłym tygodniu otrzyma tryb fotograficzny

A także kilka dodatkowych gadżetów.

HQ

Avalanche ujawniło, że Hogwarts Legacy otrzyma niewielki zastrzyk treści w przyszłym tygodniu, 6 czerwca. Po wcześniejszych zwiastunach drobnych ulepszeń planowanych na to lato, teraz powiedziano nam dokładnie, czego możemy się spodziewać.

Najbardziej ekscytującym dodatkiem będzie tryb fotograficzny, umożliwiający graczom robienie różnych magicznych obrazów w grze, w którym można dostosować głębię ostrości, ostrość, ekspozycję, siłę winiety, kontrast, dodać filtry, zmienić pozy postaci i nie tylko.

Oprócz tego dodawana jest możliwość resetowania Talent Points, przepis na Felix Felicis staje się dostępny, strój i płaszcz Azkaban Prisoner będzie można nosić, miotła Lavender Borealis będzie dostępna do zdobycia, wierzchowiec Onyx Hippogriff będzie użyteczny, The Glasses that Lived do noszenia, a zadanie Haunted Hogsmeade będzie szeroko dostępne i nie będzie już dostępne wyłącznie na PS5.

Czy wrócisz do Hogwartu w przyszłym tygodniu, aby to wszystko sprawdzić?

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości