Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Homeworld 3

Homeworld 3 opóźniony do lutego 2024

Po zaplanowaniu na "pierwszą połowę 2023 roku"... Dostajemy retrospekcje z Suicide Squad: Kill the Justice League.

HQ

Nie słyszeliśmy zbyt wiele od deweloperów z Blackbird Interactive lub wydawców z Gearbox, ponieważ kolejne opóźnienie przesunęło premierę Homeworld 3 na "pierwszą połowę 2023 roku", więc fani strategii albo spodziewali się ogłoszenia rychłej premiery, albo kolejnego opóźnienia. To ostatnie jest tym, które stało się rzeczywistością i jest jeszcze gorsze niż myślisz.

Blackbird potwierdza, że Homeworld 3 został opóźniony do lutego 2024 r. Zgadza się. Gra, która ma się ukazać w ciągu pięciu tygodni, została przesunięta o osiem miesięcy. To raczej dobrze, że Homeworld 3 ma teraz premierę w tym samym miesiącu, co Suicide Squad: Kill the Justice League, kolejna gra, która miała bardzo duże opóźnienie w pobliżu planowanej premiery.

Homeworld 3

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości