Gamereactor



  •   Polski

zaloguj się
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Intel Extreme Masters Counter-Strike 2 powróci do Stanów Zjednoczonych w 2027 roku

Wiemy, że wydarzenie odbędzie się w kwietniu, ale jeszcze nie znamy miasta/miejsca gospodarza.

HQ

Wygląda na to, że IEM Atlanta odniosło na tyle duży sukces, że ESL chciało wrócić do Stanów Zjednoczonych i dać kraju kolejne wydarzenie IEM w kalendarzu 2027. Jak potwierdzono w wpisie na blogu, w 2027 roku odbędzie się turniej Intel Extreme Masters Counter-Strike 2, ale wiele szczegółów wciąż pozostaje niejasne.

Wiemy, że turniej odbędzie się w dniach 5-11 kwietnia, ale nie wiemy, w jakim mieście lub miejscu organizacji się odbędzie – informacje te zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

ESL obiecuje, że turniej będzie miał fazę grupową obejmującą łącznie 16 drużyn rywalizujących w drabince podwójnej eliminacji, wszystkie przed ośmiozespołową drabinką play-off, gdzie drużyny będą walczyć o pulę nagród wydanych z $11,450,000+ przeznaczonych na ESL Pro Tour w 2027 roku.

Ponieważ wydarzenie jest już zamknięte, wiemy, że odbędzie się ono po sezonie 25 ESL Pro League w marcu, a w maju odbędzie się nieogłoszone wydarzenie.

Na koniec, ESL nieco zmieniło daty trzeciego wydarzenia planowanego na 2028 rok, które odbędzie się obecnie w dniach 8-16 kwietnia. Czy to może być kolejne wydarzenie w Stanach Zjednoczonych...?

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...



Wczytywanie następnej zawartości