Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

iPad Pro 2022

Najnowszy iPad Pro firmy Apple oferuje stosunkowo powierzchowne ulepszenia, ale to nie znaczy, że nie jest genialny.

Nowy iPad Pro ma teraz z tyłu napis "iPad Pro". Brzmi to jak dość nudny sposób na rozpoczęcie przeglądu nowej elektroniki użytkowej, zwłaszcza gdy pochodzi od Apple, ale być może chodzi tylko o ustalenie, że poza jednym kluczowym ulepszeniem tak naprawdę nie ma tu zbyt wiele nowego pod maską.

IPad Pro 2022 nazywa się tak samo, ma te same wymiary i kolory, ma dokładnie ten sam wyświetlacz MiniLED w tym wariancie 12, 9 cala, ładuje się z tą samą prędkością, jest oferowany w tych samych kluczowych wersjach i ma ten sam aparat.

iPad Pro 2022

Nie oznacza to jednak, że nie ma nic nowego, ponieważ iPad Pro 2022 oferuje nowy układ M2, który powoli rozwija się w całym portfolio Apple. Oznacza to również, że masz dostęp do technologii takich jak WIFI 6E, edycja ProRes, SmartHDR 4 i nowa funkcja Hover na Apple Pencil najnowszej generacji.

Wcześniej szeroko omówiliśmy różnicę między M1 a M2. 20 miliardów tranzystorów zamiast 16, przepustowość 100 GB / s zamiast 68,25 GB / s, 10-rdzeniowy procesor graficzny zamiast ośmiu - to wszystko typowe "spec talk", które sumuje się do 20% wzrostu syntetycznych wyników testów porównawczych z Geekbench i innych miejsc. Nie wszystkie przepływy pracy mogą bezpośrednio korzystać z dodatkowej mocy, ale aplikacje takie jak Luma Fusion, Lightroom i niektóre gry niewątpliwie skorzystają z nieco więcej pod maską, więc nie zostanie to całkowicie zmarnowane.

To jest reklama:

WIFI 6E to świetny dodatek, dający nowemu iPadowi szybsze teoretyczne prędkości i możliwość przechwytywania silnego sygnału na krawędzi określonego obszaru pokrycia. Może się to wydawać dość trywialne, ale nadal jest to dość ważna aktualizacja dla tych, którzy uważają się za "profesjonalistów" i którzy potrzebują dostępu do najszybszych prędkości WIFI.

Funkcja najechania na nią, z którą szybko się zaprzyjaźniłem. Przede wszystkim przydaje się artystom, którzy na przykład lubią zobaczyć podgląd określonego pędzla lub pióra w Photoshopie renderowany na ekranie, zanim pióro uderzy w szkło. Ale można go również użyć do wyróżnienia aplikacji na pierwszej stronie lub teoretycznie dużo, znacznie więcej, gdy programiści się z tym uporzą. Niektórzy nazwali to "3D Touch dla iPada", co wydaje się nieco przesadzone. Ale sprytne, to jest.

iPad Pro 2022iPad Pro 2022

Pracuję teraz nad funkcją, w której skutecznie używam iPada z własną klawiaturą Apple jako "zamiennika laptopa", aby zobaczyć, między innymi, jak Stage Manager i bardziej desktopowe wersje własnych aplikacji i aplikacji Apple umożliwiają potencjalną zmianę w dół drogi. iPadOS 16 jest naprawdę niesamowicie dopracowany, i nie tylko to, muszę powiedzieć, że iPad jest naprawdę, naprawdę blisko.

To jest reklama:

Te nowe zmiany nie zrobią tak dużej różnicy, ale tylko cementują kluczowy punkt, który staram się wbić do domu od wielu lat; iPad jest prawie gotowy, jest prawie na miejscu i doskonale nadaje się do wszystkiego, do czego zdecydujesz się go użyć.

09 Gamereactor Polska
9 / 10
+
Nowy iPad Pro ma teraz z tyłu napis "iPad Pro". Brzmi to jak dość nudny sposób na rozpoczęcie przeglądu nowej elektroniki użytkowej, zwłaszcza gdy pochodzi od Apple, ale być może chodzi tylko o ustalenie, że poza jednym kluczowym ulepszeniem tak
-
Nowy iPad Pro ma teraz z tyłu napis "iPad Pro". Brzmi to jak dość nudny sposób na rozpoczęcie przeglądu nowej elektroniki użytkowej, zwłaszcza gdy pochodzi od Apple, ale być może chodzi tylko o ustalenie, że poza jednym kluczowym ulepszeniem tak
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane teksty

0
iPad Pro 2022

iPad Pro 2022

ARTYKUŁ O SPRZĘCIE. Przez Magnus Groth-Andersen

Najnowszy iPad Pro firmy Apple oferuje stosunkowo powierzchowne ulepszenia, ale to nie znaczy, że nie jest genialny.Wczytywanie następnej zawartości