Polski
Gamereactor
artykuły
Assassin's Creed Mirage

Jak zdobyć legendarny strój i broń Assassin's Creed Mirage

Opisujemy, jak znaleźć strój Milada, miecz Shamshir-e Zomorrodnegar i sztylet Samsaama.

HQ

Assassin's Creed Mirage jest o wiele bardziej zwięzłą grą Assassin's Creed niż to, z czym mieliśmy do czynienia w ciągu ostatnich kilku lat. Historia jest krótka w porównaniu do Origins, Odyssey i Valhalla, a świat jest znacznie mniejszy. Nie zmienia to faktu, że na całym świecie jest kilka ekscytujących przedmiotów do znalezienia, dzięki czemu możesz wzmocnić Basima i zobaczyć, jak zyskuje kilka dodatkowych korzyści podczas zabijania wrogów i walki wręcz.

Mają one postać trzech, w pełni ulepszonych legendarnych przedmiotów, z których jeden to Strój, drugi Miecz, a trzeci to Sztylet. Zdobycie tych przedmiotów nie jest jednak spacerkiem po parku, ponieważ będziesz musiał podróżować po całym Bagdadzie, wypełniając bardzo konkretny zestaw celów, aby zdobyć niezbędne zasoby wymagane do otwarcia drogi do tych specjalnych elementów wyposażenia.

HQ

Krok 1: Zdobądź wszystkie Tajemnicze Odłamki

To jest reklama:

Jest to jedyna część tego przewodnika, której nie możemy konkretnie powiedzieć, co robić. Mysterious Shards znajdują się na konkretnych NPC, którzy wędrują po Bagdadzie, a najlepszym sposobem na znalezienie tych ludzi jest podróżowanie po mieście i lokalnej dziczy przy użyciu Enkidu jako narzędzia zwiadowczego do wykrywania celów otwartego świata. Nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, że znalazłeś właściwy cel, dopóki symbol Mysterious Shards nie pojawi się na mapie lub kompasie, a ponieważ ci NPC wędrują setki metrów po każdej dzielnicy miasta i okolic, wszystko, co możemy zasugerować, to traktować go metodycznie i poruszać się po mieście w sposób okrężny, aż do całego Mysterious Shards zostały zebrane.


  • Wskazówka: Do znalezienia jest tylko 10 tajemniczych odłamków.

Krok 2: Znajdź ukryte miejsce

Jest to bardzo proste zadanie do wykonania i szczerze mówiąc, prawdopodobnie nawet nie potrzebujesz naszej pomocy, aby to rozgryźć. Zbierając Mysterious Shards, odblokujesz wskazówki dotyczące tego, gdzie znajduje się Hidden Place, a gdy odkryjesz, że znajduje się na północ od Bagdadu i Aqarquf Dunes oraz w pobliżu oazy, jest prawie tylko jedno miejsce, w którym może być. Tak, ten wielki zbiornik wodny pośrodku niczego.

To jest reklama:

Gdy już tam będziesz, korzystając z Enkidu, możesz ustalić, że na dnie oazy znajduje się wejście do jaskini, więc zanurz się i pływaj przez jaskinię, aż dotrzesz do otworu. Stąd po prostu podążaj dalej jaskinią, wspinając się po skalnych ścianach i przeciskając się przez szczeliny, aż dotrzesz do otwartego pokoju, który architektonicznie nie przypomina 9-wiecznego bagdadzkiego ustawienia Mirage.

Assassin's Creed MirageAssassin's Creed Mirage

Krok 3: Umieść odłamki i odbierz swój sprzęt

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to umieścić 10 Mysterious Shards w trzech różnych interaktywnych pylonach wokół pokoju, aby rozproszyć pole siłowe i umożliwić ci zdobycie i odblokowanie miecza, sztyletu i stroju.

Assassin's Creed Mirage

Strój Milada

Ten strój pozwala Basimowi wywołać błysk błyskawicy podczas wykonywania zabójstw z powietrza, dezorientując każdego w promieniu 15 metrów, dzięki czemu idealnie nadaje się do zabijania, a następnie szybkich ucieczek.

Assassin's Creed Mirage

Shamshir-e Zomorrodnegar Sword

Ten miecz ma wartość obrażeń równą 46 i obrażenia obronne 78 i ma wewnętrzny atut, dzięki któremu maksymalne zdrowie Basima zostało obniżone o 50%, ale jego obrażenia wzrosły o 50%.

Assassin's Creed Mirage

Sztylet Samsaama

Ten sztylet ma wartość obrażeń 27 i obrażenia obronne 47 i pozwala Basimowi leczyć 10% swojego maksymalnego zdrowia przy każdym uderzeniu obrażeń, które zadaje w walce.

Assassin's Creed Mirage

Powiązane teksty

0
Assassin's Creed MirageScore

Assassin's Creed Mirage

RECENZJA. Przez Marie Liljegren

Najnowsza odsłona serii Assassin's Creed firmy Ubisoft jest już dostępna, a wraz z powrotem do korzeni odnosi sukces, czy jest reliktem przeszłości?Wczytywanie następnej zawartości