Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

JBL Tour Pro 2

Twoja sprawa potrzebuje ekranu!

HQ

Na rynku jest bilion dousznych, więc potrzebujesz czegoś, aby odróżnić swój produkt, JBL wybrał nieco alternatywną drogę i zdecydował się dać swój najlepszy model z serii Tour Pro ... mały ekran w obudowie. W przeciwnym razie wszystko inne jest dość standardowe.

Chodzi o to, że kontrolujesz wszystkie funkcje na ekranie, które normalnie przechodziłyby przez własną aplikację JBL, odtwarzacz lub usługę przesyłania strumieniowego. To fajny pomysł, ale coś, co wymaga dwóch dotknięć telefonu, szybko wymaga czterech przesunięć i dotknięcia obudowy, a potem muszę przyznać, że dziwne jest obsługiwanie moich dousznych, które mają dotykowe elementy sterujące wszystkimi istotnymi funkcjami, z obudowy. I jako maniak komputerowy muszę powiedzieć, że uważam za bardzo niewystarczające, że nigdzie nie jest jasno określone, jaka jest rozdzielczość lub jaki rodzaj panelu jest używany.

Ponadto instrukcja może wspomnieć, że na samych urządzeniach z fabryki znajdują się dwa kawałki maleńkiego plastiku, które muszą zostać usunięte, zanim cokolwiek zadziała.

JBL Tour Pro 2
To jest reklama:

W przeciwnym razie jest tak, jak można się spodziewać, sporo plastiku, ale z dobrym silikonowym pasywnym tłumieniem szumów, adaptacyjną redukcją szumów, dużą ilością oprogramowania do dostosowywania dźwięku, w tym dźwięku przestrzennego i dość dobrą żywotnością baterii. Z drugiej strony zauważyłem, że jeśli w ogóle ich nie dotkniesz, obudowa nadal rozładowuje około 10% dziennie, czy to z powodu ekranu, nie wiem, ale wydaje się to przesadne. Ponadto widzę, że inne media prawie uważają sprawę za godną nagrody za projekt, wygląda jak wszystko inne, jest po prostu większa i znacznie bardziej niezdarna, prawie dwukrotnie większa niż moja własna, a także znacznie cięższa. Z drugiej strony obsługuje ładowanie bezprzewodowe, co jest sprawiedliwe tylko w tym przedziale cenowym.

Za £ 250 otrzymujesz również ocenę IPX5, która jest... prawie nic, i choć dźwięk jest bardzo pełny z dobrym basem, brakuje mu pewnej rozdzielczości, co może wynikać z faktu, że nie ma - nadal - AptX ani AptX HD, czego wyraźnie oczekuję w zestawie dousznym, który kosztuje o połowę mniej. Z drugiej strony redukcja hałasu działa dobrze. A sprawa szybko się ładuje.

Jakość połączenia jest również całkiem rozsądna, więc brawo za to. Chociaż uważam, że same jednostki douszne są nieco plastikowe i tanie, rozumiem, że jest to konieczne, aby były jak najlżejsze i dobrze pasują.

JBL Tour Pro 2
To jest reklama:

Ogólnie rzecz biorąc, jestem dość rozdarty. Ponieważ na papierze dostajesz dużo, ale są one również dość drogie. Jednak masz również dziwne uczucie, że pieniądze zostały wydane na sprawę, która bardziej niż cokolwiek innego jest niepotrzebną rzeczą bling-bling, i pozostawia bardziej istotne rzeczy na boku, takie jak płacenie za wsparcie AptX. I szkoda, ponieważ takie rzeczy jak redukcja szumów, żywotność baterii (mam 35 godzin z redukcją szumów na maks.), komfort i jakość połączeń są wystarczająco dobre, a jeśli nie przekraczasz 250, jakość dźwięku jest również w porządku.

JBL - Twoje produkty studyjne pokazują, że jesteś innowacyjny i możesz zapewnić wysoką jakość nawet przy mniejszych budżetach, dlaczego to samo nie dotyczy Twoich słuchawek?

06 Gamereactor Polska
6 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości