Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Kenwood MultiPro OneTouch

Nieskończenie wszechstronny - niezwykle dobrze skomponowany.

HQ

Nie tak dawno temu przyjrzeliśmy się bliżej być może najbardziej luksusowemu i wspaniałemu produktowi kuchennego giganta Kenwood w różnych podkategoriach, niesamowitemu Cooking Chef XL. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że Kenwood naprawdę wie, jak stworzyć coś funkcjonalnego, estetycznego i solidnego, a jest to szczególnie prawdziwe w przypadku ich MultiPro OneTouch, maszyny kuchennej, która kosztuje ułamek Cooking Chef XL, ale zachowuje ideę, że jedna maszyna na stole kuchennym powinna być w stanie wykonywać różne prace w tym samym czasie.

No dobrze, więc co to znaczy? Cóż, przede wszystkim MultiPro OneTouch to robot kuchenny, ale w porównaniu z klasycznymi, które "tylko" drobno siekają, to o wiele więcej. Przede wszystkim może to zrobić, ale dzięki szerokiej gamie okrągłych ostrzy, które mogą dać Ci dokładnie takie elementy, jakie chcesz. Może również mieszać, a nawet kruszyć lód. Oprócz większego pojemnika na część robota kuchennego, jest 1,5-litrowy blender, Personal Blender, który może zmiksować jedno smoothie tylko dla Ciebie, Citrus Juicer, ponieważ tak, też to może zrobić, Dual Metal Whisk do ubijania wszystkiego, czego dusza zapragnie, Dough Tool, który może zaskakująco zagnieść ciasto, a nawet Express Serve, który może dostarczyć gotowe do podania kawałki wszystkiego, co przejedziesz podmiot przetwarzający.

Kenwood MultiPro OneTouch
To jest reklama:

To nawet nie wszystko, dostajesz Weighing Tray, torbę na nadmiar ostrzy i wiele więcej, a wszystko to jest wliczone w cenę. Ta cena to 150 funtów, co jest dużo w porównaniu ze zwykłym robotem kuchennym, który można kupić na półkach supermarketów jako akt prokrastynacji, ale zaskakująco konkurencyjny pod względem tego, co faktycznie dostajesz za swoje pieniądze.

I oczywiście wszystko jest cholernie dobrze poskładane. Byłoby miło mieć naprawdę mały wyświetlacz LCD, który pozwala na odrobinę osobowości i personalizacji, ale układ tutaj jest przejrzysty i zapewnia wszystko, czego potrzebujesz. Ponadto sama podstawa wykonana jest ze szczotkowanej stali, która jest łatwa do czyszczenia i wygląda ostro jak brzytwa w większości kuchni. Sam silnik ma moc 1000 W i to właśnie ta moc sprawia, że jest w stanie kruszyć również lód.

Kenwood MultiPro OneTouch

To dość szalone, ile innych rzeczy możesz zaoszczędzić, kupując to. Waga kuchenna, blender i w zasadzie mikser, a to oprócz bardzo typowych zadań, które może również wykonywać.

To jest reklama:

Kenwood po raz kolejny udowadnia, że opanował podstawy, a poza tym, że być może bardziej pochyla się nad profilem technologicznym, jest to wsad, i to nie tylko dla tych z nas, którzy zawsze myślą, że fajnie jest ulepszać nasze gadżety, nawet te na blacie kuchennym.

09 Gamereactor Polska
9 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości