Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Klawiatura Trust Gaming GXT 833 Thado TKL

Kompaktowa konstrukcja, RGB i więcej za mniej niż 20? Czy to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe?

HQ

Klawiatury to naprawdę zabawne rzeczy. W ostatnich latach, dzięki pracy w domu i wszystkim innym pięknym zaletom współczesnego społeczeństwa, można bardzo dobrze argumentować, że nasza zaufana klawiatura stała się naszym najbardziej cenionym akcesorium. Gracze od pewnego czasu zdają sobie sprawę z tej możliwości, co prowadzi do konfiguracji klawiatur "do gier" w cenie premium, oferując takie funkcje, jak fantazyjne światła i, które mogą obudzić współlokatora dwa piętra pod tobą.

Nowa klawiatura Trust Gaming GXT833 ma na celu udowodnienie, że nie musisz wydawać absurdalnych kwot na klawiaturę, aby uzyskać solidne wrażenia z gry. Obecnie notowany za mniej niż 20 £ na Amazon, cena tej klawiatury TKL jest dość zaskakująca, gdy weźmie się pod uwagę, że nawet wiele opcji klawiatury "budżetowej" prosi o co najmniej 50 £.

Klawiatura Trust Gaming GXT 833 Thado TKL

Z pewnością, myślę, że coś musi być z tym nie tak. Kiedy otwieram go z prostego pudełka, wydaje się, że jest zupełnie odwrotnie. GXT 833 z pewnością nie jest niczym krzykliwym, ale jest to co najmniej bardzo solidna klawiatura. Prosta, elegancka konstrukcja (bez klawiatury numerycznej dla dodatkowego ruchu myszy), oświetlenie RGB, o solidnym wyglądzie i wiele więcej łączą się w tej bardzo dobrej opcji klawiatury budżetowej. Szczególnie podobał mi się metalowy element z tyłu GXT 833, który nadaje mu naprawdę ładną wagę, nadając mu droższy i bardziej luksusowy charakter. Nie ma wiele więcej do zrobienia w zakresie projektowania. Jak powiedziałem, to proste rzeczy, ale to działa na korzyść GXT 833. Nie jestem wielkim fanem całego projektu TKL, ale jest to osobista preferencja, którą jestem gotów odłożyć na bok z GXT 833, który wykonuje dobrą robotę w pakowaniu wielu w ten mniejszy format klawiatury.

To jest reklama:

Powiem, że czasami znajdowałem przyciski trochę zbyt blisko siebie. Oznaczało to, że podczas pisania często popełniałem więcej niż kilka błędów dzięki zwykłemu przejęzyczeniu palca. Z biegiem czasu przyzwyczaiłem się do precyzyjnych naciśnięć przycisków, ale myślę, że dla niektórych może to być przełom, szczególnie biorąc pod uwagę mały przycisk Backspace na GXT 833, który może sprawić, że usunięcie błędnego wprowadzenia może być dość frustrujące, gdy grzebiesz w kierunku klucza, którego potrzebujesz. Naciskanie jest jednak satysfakcjonujące. Nie powodują zamieszania, nawet gdy wysadzam się w powietrze, i mają dla nich naprawdę solidne wyczucie, jak wspomniałem wcześniej. Gdyby tylko były nieco lepiej rozmieszczone lub backspace był większy, byłyby marzeniem do pisania.

Ale jeśli podnosisz tę klawiaturę, prawdopodobnie będziesz na niej grał przede wszystkim. Jak to się dzieje? Cóż, znowu, mniejsza przestrzeń wymaga przyzwyczajenia, ale poza tym działa bardzo dobrze. Ponownie są głównym zwycięzcą, ponieważ są po prostu świetne do gry, z niewielkim wyjątkiem spacji, która ma nieco tańsze odczucie w porównaniu do innych. Biorąc pod uwagę, jak często używasz spacji w grach, może to stanowić problem. Lewy CTRL również przybiera inny kształt niż ten, do którego możesz być przyzwyczajony, ale znowu jest to drobny problem, jeśli w ogóle nim jest.

Klawiatura Trust Gaming GXT 833 Thado TKL

Jak na opcję budżetową, Trust GXT 833 to niesamowicie solidna klawiatura. Jest kilka rzeczy, które powstrzymują go od bycia naprawdę doskonałym, ale za cenę, którą płacisz, jest to świetny wybór. Jako pierwsza klawiatura dla młodego gracza lub po prostu jako część budżetu budowlanego, prosta, ale skuteczna konstrukcja Trust GXT 833 wyróżnia ją spośród wielu innych tanich klawiatur dostępnych na rynku. Poza tym nie możemy się spierać z tą ceną.

To jest reklama:
08 Gamereactor Polska
8 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju


Wczytywanie następnej zawartości