Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Kolekcja Metal Gear Solid zawiera również dwie pierwsze gry

Podczas gdy Sons of Liberty i Snake Eater niewiele się zmieniły.

HQ

Konami nie zatopiło nas w informacjach, gdy Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 został zaprezentowany w PlayStation Showcase zeszłej nocy, więc fani mieli sporo pytań. Na dwa z największych udzielono już odpowiedzi.

Japońska firma potwierdza w komunikacie prasowym, że Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 nie będzie zawierał tylko wersji Metal Gear Solid HD Collection Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty i Metal Gear Solid 3: Snake Eater, ale także Metal Gear i Metal Gear: Solid Snake. Powiedziano nam również, że wszystkie gry mają "minimalne zmiany w treściach chronionych prawem autorskim", mimo że sceny te są powodem usunięcia Sons of Liberty i Snake Eater ze sklepów cyfrowych w 2021 roku.

Kolekcja Metal Gear Solid zawiera również dwie pierwsze gry


Wczytywanie następnej zawartości