Polski
Gamereactor
lifestyle

Lato Sabriny Carpenter trwa nadal z rekordowym trzytygodniowym biegiem

Artystka stała się pierwszą artystką w historii, która utrzymała się na dwóch pierwszych miejscach na listach przebojów przez trzy tygodnie z rzędu.

HQ

Ostatnio coraz częściej, gdy mówimy o kobiecie muzyku bijącej rekordy, winowajczynią jest Taylor Swift. Tym razem tak nie jest.

Lato z Sabriną Carpenter trwa nadal, a artystka jest teraz świętowana za to, że została pierwszą artystką w historii, która utrzymała się na dwóch pierwszych miejscach na listach przebojów przez trzy tygodnie z rzędu.

Zgodnie z Official Chart Company, Carpenter's Please Please Please znajduje się na szczycie list przebojów przez trzy tygodnie z rzędu, a Espresso utrzymuje drugie miejsce również przez trzy tygodnie. Espresso była jednak największą piosenką zeszłego tygodnia, z 7,1 milionami streamów, co plasuje ją tuż przed Please Please Please (7 milionów).

Dla porównania, jak imponujący jest to wyczyn, jest tylko garstka artystów, którzy kiedykolwiek osiągnęli podobne wyniki na listach przebojów. The Beatles udało mu się dokonać tego samego wyczynu w 1963 roku z I Want To Hold Your Hand i She Loves You, Justin Bieber poszedł o krok dalej w 2015 roku, utrzymując szczyt list przebojów przez cztery tygodnie z rzędu, a następnie Ed Sheeran poszedł jeszcze dalej w 2017 roku z pięcioma tygodniami dominacji, przy dwóch różnych okazjach.

To jest reklama:

Czy uważasz, że Carpenter może nadal utrzymywać się na dwóch pierwszych miejscach na listach przebojów?

Lato Sabriny Carpenter trwa nadal z rekordowym trzytygodniowym biegiem
DFree / Shutterstock.com


Wczytywanie następnej zawartości