Polski
Gamereactor
wiadomości
Lego Horizon Adventures

Lego Horizon Adventures trwa 7-8 godzin

Ekscentryczna i przyjazna rodzinie przygoda Horizon od Guerrilla Games będzie miała premierę pod koniec 2024 roku.

HQ

Właściwie już wcześniej krążyły o tym plotki, ale podczas streamu Sony w zeszłym tygodniu, Guerrilla ogłosiła Lego Horizon Adventures, który zostanie wydany również dla konkurencyjnego formatu Switch.

Gra jest swego rodzaju Lego interpretacją Horizon Zero Dawn, która trwała około 30 godzin. Okazuje się jednak, że nie powinniśmy liczyć na taką samą zabawę z tej adaptacji Lego. W nowym artykule Gamespot reżyser narracji Guerrilla, James Windeler, ujawnia, że przygoda trwa około 7-8 godzin.

Windeler wyjaśnił również swoje rozumowanie stojące za tym nieco nieoczekiwanym projektem, mówiąc:

"Chcieliśmy wyśmiać własność intelektualną; Chcieliśmy wykorzystać cały autotematyczny humor, który jest charakterystyczny dla klocków Lego.

Bardzo zależało nam również na tym, aby gra miała bardzo szeroki zasięg [...] Nie stworzyliśmy całej gry z otwartym światem i nie umieściliśmy jej tutaj. Opowiedzieliśmy historię, która naszym zdaniem uchwyciła ducha oryginału, niektóre tematy [...] To raczej inspiracja".

Lego Horizon Adventures ukaże się jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 5 i Switch. Więcej na ten temat przeczytacie w naszej nowej zapowiedzi tutaj.

Lego Horizon Adventures

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości