Polski
Gamereactor
wiadomości
Lightyear Frontier

Lightyear Frontier świętuje milion graczy pierwszą aktualizacją popremierową

Aktualizacja "Making It Home" pojawi się 26 czerwca i wprowadzi kilka istotnych zmian.

HQ

Odkąd Lightyear Frontier trafił do wczesnego dostępu na początku roku, gracze prosili o pewne funkcje poprawiające jakość życia, aby znalazły się w grze. Zgodnie z niedawnym komunikatem prasowym dewelopera Frame Break, pierwsza duża aktualizacja będzie zawierać wiele z nich.

Aktualizacja "Making It Home" pojawi się 26 czerwca i wprowadzi wiele dużych zmian w Lightyear Frontier. Będziesz mógł lepiej dostosować swoje gospodarstwo dzięki nowym funkcjom, takim jak dekoracje ścienne. Banery, plakaty, ławki, światła i nie tylko są już w drodze, a dzięki nowemu dłuższemu cyklowi dziennemu i krótszemu nocnemu będziesz mógł spędzić więcej czasu na podziwianiu swojego dzieła w słońcu.

Ponadto, jeśli jesteś bardziej odkrywcą, Lightyear Frontier pozwala teraz graczom oznaczać swoją mapę. Gracze mogą umieścić 1,000 znaczków na jednym serwerze i mogą one oznaczać kluczowe lokalizacje na całym świecie. Gdy skończysz odkrywać ze znajomym, możesz podziękować lub przywitać się z nowicjuszem na swoim serwerze za pomocą emotki, jednego z innych nowych dodatków, które pojawią się w grze.

Funkcje, o które prosili fani, takie jak nowe kiełki liści, automatyczne zbieranie pudełek do przechowywania i nie tylko, również pojawią się w tej ogromnej aktualizacji, więc miejcie oczy szeroko otwarte w przyszłym tygodniu, aby uzyskać więcej informacji.

Lightyear Frontier jest już dostępne na PC i Xbox Series X/S.

Lightyear Frontier

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości