Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Marshall Major V

Seria Major firmy Marshall pozostaje najtańszym sposobem na uzyskanie zarówno funkcjonalności, jak i osobowości.

Od samego początku byliśmy bardzo podekscytowani serią Marshall Major i całkiem wyraźnie widać, że ten entuzjazm można również prześledzić wśród ogółu populacji, gdzie Majors są często spotykane w miejskiej dziczy. Ponownie, jest ku temu całkiem dobry powód. Za 130 funtów dostajesz dużą wartość, dużo funkcjonalności, dużo zręczności i design, który się wyróżnia - to "cały pakiet", że tak powiem.

Teraz pojawiła się nowa wersja, Major V, która przede wszystkim wydłuża żywotność baterii do 100 godzin na jednym ładowaniu, ale także dodaje większej elastyczności całemu urządzeniu i wreszcie pozwala dostosować fizyczne przyciski na jednej filiżance. Bądźmy szczerzy; Major IV to wciąż dobra okazja, a jeśli możesz je kupić znacznie taniej, jest to wspaniały, wszechstronny zestaw słuchawkowy za te pieniądze, ale wciąż jest tu wiele do polubienia.

Marshall Major V

Marshall Major V zachowuje ten sam kształt i tożsamość co jego poprzednicy. Nadal jest to stosunkowo oszczędzający miejsce, elastyczny zestaw słuchawkowy nauszny, który teraz składa się całkowicie, aby zmieścić się w kieszeni kurtki. Owinięty sztuczną skórą z kultowym logo Marshall po bokach, nadal emanuje klimatem rockabilly, który nie tylko jest przyjemny w dotyku i noszeniu, ale ma wyraźną tożsamość wizualną. Mówiąc znacznie prościej, jest to dobrze wyglądający zestaw słuchawkowy i ma o wiele więcej zalet niż większość innych w tym przedziale cenowym.

Wewnętrznie mamy 40-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które zapewniają zakres częstotliwości 20Hz-20Khz. To trochę wąskie w porównaniu z dużymi chłopcami, ale dla uszu jest w porządku, a sygnatura cieplna Marshall jest nadal całkiem doskonała, więc nie sądzimy, że sama zdolność będzie niewystarczająca. Obsługują Bluetooth 5.3 i mogą odtwarzać nieco głębsze kodeki, takie jak AAC, LC3 i SBC. Ponadto istnieje również łączność wielopunktowa.

To jest reklama:

Dzięki zaktualizowanej aplikacji możesz nie tylko wprowadzać ustawienia korektora, ale także dostosowywać przyciski. Na przykład przycisk M może zmienić się w Google Assistant lub przełączyć się na określone ustawienie wstępne. Mały joystick można również dostosować do własnych potrzeb i można go już używać do uzyskiwania dostępu do prawie każdej potrzebnej funkcji.

Marshall Major V

Jest wejście jack, jeśli chcesz słuchać analogowo, jest nawet ładowanie bezprzewodowe, które obsługuje wspólny standard Qi, dzięki czemu możesz zrównoważyć je na jednej filiżance i w ten sposób naładować. To dużo funkcjonalności za te pieniądze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że bezpośredni konkurenci z SACKit, Jabra, Sony i Beats są drożsi.

Ponownie, nadal możesz słusznie kupić Marshall Major IV, ale seria Major to ogólnie gama solidnych zestawów słuchawkowych z dużą osobowością i funkcjonalnością.

To jest reklama:
09 Gamereactor Polska
9 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane teksty

Marshall Major V

Marshall Major V

ARTYKUŁ O SPRZĘCIE. Przez Magnus Groth-Andersen

Seria Major firmy Marshall pozostaje najtańszym sposobem na uzyskanie zarówno funkcjonalności, jak i osobowości.Wczytywanie następnej zawartości