Polski
Gamereactor
wiadomości

Martin Lawrence chciał, aby Eddie Murphy był partnerem w filmie "Bad Boys"

Mogliśmy zobaczyć zupełnie inny serial komediowy.

HQ

Wszyscy, którzy przez lata oglądali filmy Bad Boys, prawdopodobnie wszyscy myśleli, że Will Smith i Martin Lawrence są idealną parą, która ma ze sobą świetną chemię. Ale Martin Lawrence ujawnia teraz, że początkowo miał na myśli zupełnie innego aktora do filmu Bad Boys, a mianowicie nikogo innego jak Eddiego Murphy'ego. Martin Lawrence powiedział co następuje (przez CinemaBlend):

"Miałem umowę z Sony, a to był film, który przywieźli do mnie, aby sprawdzić, czy chcę to zrobić, a ja musiałem tylko znaleźć partnera, z którym mógłbym to zrobić. Myślałem o zrobieniu tego z Eddiem Murphym i tak dalej, ale on kosztuje za dużo.

Ale zamiast tego został przedstawiony Willowi Smithowi i zmienił zdanie.

"Ale wybrałam właściwą osobę, ponieważ to moja siostra powiedziała mi: 'Powinnaś to zrobić z Willem'. Dwie gwiazdy sitcomu, które spotykają się na dużym ekranie, to może być coś wyjątkowego. Zjedliśmy więc z Willem kolację i po pięciu minutach rozmowy z Willem okazało się, że jest najlepszym sprzedawcą na świecie. Nie mogłem więc odmówić i od tamtej pory to Bad Boys.

Z perspektywy czasu uważam, że był to naprawdę dobry wybór, ponieważ w filmach Bad Boys są dla siebie stworzeni. A biorąc pod uwagę, że córka Lawrence'a i syn Murphy'ego wkrótce się pobiorą, będą mieli mnóstwo czasu, aby spędzić razem czas, na przykład uzgadniając, kto zapłaci za całe przyjęcie. Nadchodzący film Bad Boys: Ride or Die trafi do kin 7 czerwca.

Martin Lawrence chciał, aby Eddie Murphy był partnerem w filmie "Bad Boys"


Wczytywanie następnej zawartości