Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Master i dynamiczny MW75

Amerykańska firma audio kontratakuje swoim najnowszym urządzeniem z redukcją szumów, a my jesteśmy pod wrażeniem muzycznego cudu.

HQ

Słuchawki bezprzewodowe nadal są produkowane w niemal niespotykanym tempie, zwłaszcza w segmencie redukcji szumów, gdzie konkurencja jest dziś po prostu oszałamiająca. Dlatego tym ciekawiej jest, gdy na kolana wpada prawdziwa perełka, i tak, to po raz kolejny mówimy o Master & Dynamic z parą nowych słuchawek przeznaczonych zarówno dla audiofilów, jak i entuzjastów technologii. Mały, przenośny triumf technologiczny, który oferuje nie tylko pierwszorzędne wrażenia dźwiękowe, ale także niemal niezrównany komfort i funkcjonalność.

Co więc sprawia, że MW75 jest tak wyjątkowy i wyróżnia się z tłumu innych równoważnych produktów audio? Przechodząc do sedna - jego zrównoważony profil dźwiękowy, który jest nie tylko pełny w średnicy, ale także oferuje wręcz skandalicznie krystalicznie czystą górę i rezonansowy bas. Krótko mówiąc, jest to para słuchawek zaprojektowanych tak, aby akceptować i wyróżniać się wszystkimi formami muzyki, niezależnie od tego, co zdecydujesz się na nie rzucić. Elementy dynamiczne o średnicy 40 mm, wykonane z berylu, charakteryzują się okrutną precyzją i niskimi zniekształceniami, co skutkuje wyjątkowo bogatym i szczegółowym obrazem dźwiękowym.

Master i dynamiczny MW75
MW75 oferowany jest w kilku różnych kombinacjach kolorystycznych.

Ponadto aktywna redukcja szumów w MW75 jest tym, co obecnie powiedziałbym, że jest w wyższym, jeśli nie wiodącym w swojej klasie segmencie w tym przedziale cenowym. Izolacja akustyczna z funkcją aktywacji jest prawie kompletna i nawet z najtrudniejszym hałaśliwym otoczeniem słuchawki poradzą sobie bez cienia problemu, a wszystko to dzięki temu, co Master & Dynamic nazywa zaawansowaną technologią hybrydową, która wykorzystuje złożone oprogramowanie i cały arsenał mikrofonów do analizy otoczenia.

To jest reklama:

Pod względem wzornictwa MW75 jest fantastyczną ewolucją poprzedniego modelu z charakterystycznym, eleganckim i niezwykle ergonomicznym dopasowaniem. Słuchawki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym skóry i anodowanego aluminium, co zapewnia im luksusowy wygląd i solidną trwałość. Nauszniki pokryte są miękką pianką z pamięcią kształtu, która dopasowuje się do uszu użytkownika, zapewniając długotrwały komfort nawet podczas najdłuższych sesji odsłuchowych. Regulowany pałąk jest również składany, dzięki czemu słuchawki są wygodnie przenośne, a na dodatek ważą zaledwie 295 gramów. Coś, co przyczynia się do trudnego do pobicia uczucia przewiewnego komfortu, bez uszczerbku dla jakości wykonania.

Master i dynamiczny MW75Master i dynamiczny MW75
Dobrze przemyślana i stylowa.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, MW75 może pochwalić się aż 28 godzinami z włączonym ANC i prawie 40 bez niego, a szybkie ładowanie zapewnia trzy godziny pracy na baterii przy zaledwie 15 minutach ładowania, co jest uspokajającym ubezpieczeniem. Łączność jest również rozbudowana i niezawodna, zarówno dzięki Bluetooth 5.1, jak i kablowi przewodowemu 3,5 mm. Słuchawki można również podłączyć do dwóch urządzeń jednocześnie, dzięki czemu idealnie nadają się na przykład dla osób przełączających się między komputerem a telefonem komórkowym.

Aby sterować słuchawkami, masz do wyboru szereg opcji. Z jednej strony MW75 są wyposażone w dotykowe elementy sterujące na muszlach, dzięki czemu są zarówno intuicyjne, jak i responsywne, aby łatwo regulować głośność, zmieniać utwory lub odbierać połączenia przychodzące. Ale masz też dedykowane przyciski na czapeczkach (dzięki Bogu), a także zaskakująco przydatną dedykowaną aplikację, która nie tylko obsługuje aktualizacje oprogramowania układowego, ale także pozwala na dalsze dostosowywanie dźwięku za pomocą różnych ustawień korektora.

To jest reklama:
Master i dynamiczny MW75Master i dynamiczny MW75
Zarówno przyciski, jak i sterowanie dotykowe, wybór należy do Ciebie.

Ale 600 dolarów to przecież spora suma za parę słuchawek. Ale za tę inwestycję otrzymujesz również jeden z najlepiej brzmiących, najwygodniejszych i najbardziej przemyślanie zaprojektowanych w tym przedziale cenowym, ponieważ MW75 przyćmiewa większość konkurencji i krąży wokół znacznie droższych AirPods Max. Ponieważ dzięki wyjątkowej jakości dźwięku, wyjątkowo skutecznej redukcji szumów, pierwszorzędnemu komfortowi i całemu arsenałowi inteligentnych funkcji, Master & Dynamic MW75 oferuje niemal niezrównane wrażenia dźwiękowe.

09 Gamereactor Polska
9 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju


Wczytywanie następnej zawartości