Polski
Gamereactor
lifestyle

McDonald's kończy współpracę ze sztuczną inteligencją po tym, jak sztuczna inteligencja jest zadowolona z zamówień na nuggetsy z kurczaka

A także tworzy odrażającą ideę lodów bekonowych.

HQ

Ostatnio przekonaliśmy się, że włączenie sztucznej inteligencji nie jest do końca bezproblemową i bezproblemową koncepcją. Własna sztuczna inteligencja Google opracowała i stworzyła wszelkiego rodzaju zabawnie niepoprawne pomysły i sugestie, odkąd została wprowadzona do przeglądarki, różne programy do edycji oparte na sztucznej inteligencji zrodziły przerażające i przerażające filmy i obrazy na żywo, a teraz McDonald's również zmierzył się z własną nieuczciwą sztuczną inteligencją.

Jak donosi Restaurant Business, sieć fast foodów musiała rozwiązać umowę na sztuczną inteligencję z IBM, ponieważ testowa sztuczna inteligencja - która była używana przez krótki czas w lokalizacji w Chicago jako towarzysz zamawiania przejazdu - zdecydowała się rzucić ostrożność na wiatr i zachowywać się całkowicie absurdalnie.

Istnieją doniesienia (dzięki, BBC News) o sztucznej inteligencji, która zamawia setki nuggetsów z kurczaka na raz, a nawet pręży swoje kreatywne muskuły i wpada na odrażający pomysł lodów z bekonem.

Dyrektor ds. restauracji McDonald's USA, Mason Smoot, stwierdził w tej sprawie: "Po wnikliwej analizie McDonald's zdecydował się zakończyć naszą obecną współpracę z IBM w zakresie AOT, a technologia zostanie wyłączona we wszystkich restauracjach, które obecnie ją testują, nie później niż 26 lipca 2024 r."

To jest reklama:

McDonald's powiedział, że wierzy, że sztuczna inteligencja zostanie włączona do jego restauracji w przyszłości, ale w tej chwili nie jest gotowa do publicznego wdrożenia.

McDonald's kończy współpracę ze sztuczną inteligencją po tym, jak sztuczna inteligencja jest zadowolona z zamówień na nuggetsy z kurczaka
ShutterStock


Wczytywanie następnej zawartości